Missu

Missu
Nimi:Missu
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:hall
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

MISSU ON MAAILMA-TASEMEL MÄNGUPARTNERI OTSINGUIL!

Missu saabus Pesaleidjasse 7.detsembril 2023.aastal Saue vallast. Ta on imeliselt pehme hallikas-valge kasukaga noor kassipoiss, kelle suureks unistuseks on leida oma soe pesa, kus saaks (peaaegu hommikust õhtuni) mängida. Muidugi anname endast kassitoas parima, et ta saaks ka paidega "Sinapeale" ja esimesed sammud selleks on tehtud! Maiuse andmisel (ja konservi söömisel) saab juba paari-päevasel harjutamisel teda edukalt paitada ning eriti meeldivad talle kuklapealsed silitused.

Missu pole veel päris paikiisu, aga sellepoolest on ta üks tõeliselt uudishimulik kassike ja väga suure iseloomuga kiisuke! Tema ei kohku ära ka kõige kurjemate kiisude käpalöögist kuid ei ole ka ise tüli algataja. Lisaks on tema energiatase üsna kõrge ning tema kaunid ümmargused silmad silmavad suletuti juba pika maa tagant ära ning ta on üks esimesi, kes alati mängimas on. Siis märkamatult suletutile keskendunult võib teda samuti juba paitada ja sügada ning usume, et paikassiks saamine ei ole üldse kättesaamatus kauguses!

Missu ei sobi kindlasti sellisesse kodusse, kus soovitakse väga malbet ja rahulikku diivanil tuduvat kiisut. Kindlasti võib teda ka diivanil magamas näha aga suur osa tema ajast kulub kindlasti uudistamisele ja mängule!

Missu on kastreeritud, vaktsineeritud, kiibistatud ja saanud sise- ja välisparasiiditõrje.

Et pakkuda Missule päris oma mänguteraapiat päris omas kodus, siis vajuta "SOOVIN SEDA LOOMAKEST" ja täida loomasoovija küsimustik. Missu ootab sinuga kohtumist kassitoas!