Mõmmi

Mõmmi
Nimi:Mõmmi
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:triibuline
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

ARMAS PEHME MÕMMI KODUKOOPA OTSINGUTEL!

Saage tuttavaks - tema on Mõmmi. Mõmmi on mõnusalt karusa näo ja olemisega isane kass, kes oli kuulnud Pesaleidja soojast toast ja sõbralikest vabatahtlikest ning otsustas end siinkandis ringi luusides täitsa ise Pesaleidjasse sokutada. Mõeldud, tehtud ja nüüd ootab armas Mõmmi Pesaleidjas päris oma enda pere ja kodu! Mõmmi leiti 23.01.2021 Pesaleidja juurest Tammsaare teel 89.

Kui Mõmmi kassituppa jõudis, oli ta tagasihoidlik kiisupoiss, kes tervitas külalisi susinaga ning hoidis omaette. Tänaseks on kiisu teinud läbi tõelise arengu - aeg, vabatahtlike järeleandmatu tegutsemine, temaga mängimine ja tema paitamine on muutnud Mõmmi pailembeliseks, seltsivaks kiisuks!

Mõmmi liigub kassitoas hea meelega ringi ja saab teiste kiisudega hästi läbi. Kui varem hoidis Mõmmi kassituppa toodud värske konservi kõik endale, siis nüüd jagab kiisupoiss head sööki ka teiste kassidega. Kõige rõõmustavamaks arenguks Mõmmi puhul on, et nüüd laseb ta endale päris pikalt pai teha ning end lõua alt sügada! Lõputult sügamist ja paitamist Mõmmi muidugi ei taha, mõne aja pärast võib ta minna aknast välja vaatama või pikutama mõnele soojale asemele, ent kui talle sõbralikult taas läheneda, on ta aegajalt nõus sind rõõmustama, lastes end taas silitada.


Mõmmi areng kassitoas on olnud silmnähtav. Ta mängib hea meelega suletuttidega, tervitab külalisi ning päevitab päikeselaigus. Kassipoiss Mõmmi on tõeliselt armas väike hing, kes nii väga tahaks leida oma armastava kodu, kus konservi voolaks ojadena ning saaks teineteisele seltsi pakkuda.

Mõmmi on sündinud umbes aastal 2019, seega veel noor ca 2-aastane poiss. Kiisu on saanud parasiitide vastase tõrje, on kastreeritud, kiibitud ja vaktsineeritud ning valmis minema oma koju!

Kui Sinu kodust on puudu armas pehme Mõmmi, tutvu looma võtmise tingimustega ja täida Pesaleidja ankeet klikkides nupule "Soovin seda loomakest" ja võtame Sinuga esimesel võimalusel ühendust!