Mona

Mona
Nimi:Mona
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Hukkunud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:triibuline
Tehtud protseduurid:
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

MONA ON VIKERKAAREL....

Armas Mona näeb välja nagu tavaline triibik, kuid tegelikkuses teda eristavad kaunid suured silmad ja vahva iseloom!

Mona on rahulik kass, kes enamasti lamab tugitoolis või Sinu voodis. Kui harjub Sinuga, siis tuleb poeb ka vaikselt sülle! Paikätt Mona armastab. Ta naudib rahulikku kodust elustiili ja nähtamatute objektide jälgimist. Mona on pisut veider, aga mitte kuidagi halvas mõttes!

Vanuse poolest on Mona juba seenior. Arvatavasti on ta 2011 aastal sündinud. Ta ei nõua palju erihoolt- Mona on rahul kui tal on toit ja rohkelt jooki ees, ja närimismuru on tema jaoks alati suur pluss.

Monal on neerupuudulikkus ja seetõttu peab ta alati sellele vastavalt eritoidu peal olema ning toakiisu elu elama. Vanemate kasside puhul tuleb seda tihti ette ning see ei tee Monat kuidagi vähem toredaks! Ei tasu ehmatada, enamasti on proua siiski nagu iga teine kass. Neerupuudulikkusega kassid elavad pikaajalist ja täisväärtuslikku elu, juhul kui saavad õiget toitu ja hoolt.

Armas Monake kolis Pesaleidjasse 30.04.2021 Sillamäelt.

Kui Sina oleksid nõus Monale kodu pakkuma, siis täida ära Pesaleidja kodulehel olev ''Loomasoovija ankeet'' ja Sinuga võetakse esimesel võimalusel ühendust!