Mõnus Milka

Mõnus Milka
Nimi:Mõnus Milka
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:must
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

MÕNUS MILKA OTSIB KIIREMAS KORRAS PÄRISKODU!

Milka on juba aastast 2017 elanud hoiukodus ning selle ajaga suureks daamiks sirgunud, seda sõna otseses mõttes. Kahjuks on Milka idüll hoiukodus läbi saamas, kuna tema hoiuperenaine vahetab elukohariiki. Seetõttu on ka Milkal aeg edasi liikuda ning lõpuks hoiukodust kolida päriskoju.

Milka on üsna korpuletne daamike, kellele meeldib pasteet, kohvikoor, päike ja elu nautimine! Alguses, kui Milka hoiukoju tuli, hoidis ta inimestest eemale ning sisises iga läheneva ohu korral. Küllap oli see kaasa tulnud tema raskest tänavakassi lapsepõlvest kusagil suvilarajoonis Narva lähedal. Nüüd veedab ta hea meelega aega inimeste seltskonnas ning suhtleb kõigi külalistega. Ainult pai tegemisega ta ikka veel harjunud ei ole (kuid piisava harjutamisega saab ka see selgeks).

Tänavakassi põlvest on ta kaasa saanud mürgeldaja hinge, ja talle nii väga meeldib öösiti palli mängida ja mõnda paberitutti tuuseldada. Milka päevaplaanist ei puudu trenn.

Kui hoiuperenaine üles ärkab ja tervitab, siis tuleb Milkal kiiruga teha hommikujooks mööda tervet korterit ning hommikusöögiks kööki põrandale ennast visata, et sõita nähtamatu jalgrattaga ja perenaisele õhust patsu visata.
Milka varbad on valged ja tema lõua all üks suur valge tutt. Muu on must kui öö. Aga see sobib tema suurte säravate silmade ja salapärase olekuga.

Kui oled valmis võtma oma ellu ühe imekauni loomakese ja pakkuma talle päriskodu, siis palun täida meie loomasoovija ankeet ja hoiukodu kutsub Sind Mõnusale Milkale külla!