Moorits

Moorits
Nimi:Moorits
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Tartu maakond
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

24.02. Moorits elab tavalist kassielu, päeval rohkem põõnab, õhtuti möllab. Süles püsib päris pikalt ja rahulikult, kuid sülle saamiseks tuleb ta kinni püüda ja  see on hea trenn nii kiisule kui tagaajajale :)  Öösel võib Mooritsat leida meie voodist pikutamast, kuid kui ta saab aru, et  teda on märgatud, paneb kõrvad lidus ja kõht vastu maad jooksu nagu hall suur rott.
21.02. Moorits on juba palju julgem, õhtuti on tal möllutuurid, siis jookseb ta koos kodukassidega mööda maja ringi, ajab taga mänguhiiri ja kõike muud, mis mängimiseks kõlbab. Inimest ta eriti veel ei usalda, kuid viimasel paaril ööl on ta kodukassidega koos pererahva juurde voodisse tuduma roninud.
17.02. Täna oli meil suur päev. :) Esimest korda tundis Moorits huvi mänguasja vastu ja puudutas seda tasakesi oma pontsaka käpaga.
15.02. Moorits uudistab juba majas vaikselt ringi ja otsib teiste kiisude seltsi. Iga päevaga muutub ta aina julgemaks.
11.02. Pikameelne ja rahulik poiss, jälgib õe trallitamist ja mängu eemalt. Süles olles peidab oma nina kampsunisse ja on nagu väike siilipundar või nagu väike hall jänkupoiss.
Moorits on hea ja armas kiisu, kes sobiks rahulikku koju.
08.02. Süles enam ei värise, kuid pisut pelglik on ikka veel. Mõnus karvapundar.
04.02. Moorits on pisut pelglik, tema nurru pole veel kuulda olnud, õekese Stella mängu vaatas huviga pealt, kuid osalema ei kippunud.
01.02. Sülle võtmine väga ei meeldi, esimesel võimalusel lastakse sealt jalga. Mooritsa nurru pole veel kuulnud.
30.01.Täna õnnestus esimest korda kiisu sülle võtta, küll ta vaeseke värises.
27.01.Esimesed paid on Mooritsale tehtud.
26.01.Käiakse aknast välja uudistamas.
25.01. Moorits on esimest päeva hoiukodus. Esimesed tunnid on ta veetnud seina ja kapi vahelises kitsas praos. Puudutada ei taha lubada, tõstab käpa kohe vastu.

Moorits on imeilus pikakarvaline hallikas kiisu.  Ta on pärit Virumaa varjupaigast. Kuna Mooritsa kokkupuuted inimesega on varasemalt olnud vähesed ja arvatavasti ka päris titeeas Maardu linna tänavatel mitte kõige meeldivamad, on ta  ettevaatlik ja pisut arg.

Mooritsapoiss on 26. veebruarist oma uues kodus Pärnus. Suur tänu kiisule hea kodu pakkumise eest!