Mulan

Mulan
Nimi:Mulan
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Pesaleidja kassitoas
Maakond:Harju maakond
Värvus:must
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

VURRUKAS MULAN OTSIB KIIRTEED SINU SÜDAMESSE!

Meganunnu Mulan otsib kodudiivanit, kus end paisessiooniks sisse seada. Ta on seda diivanit otsinud 2020. aasta oktoobrist alates. Mulan on kõigest neljane ja on nii aastate kui oleku poolest noor kassike. Tal on eriliselt pikad vurrud, kaunis mustvalge kasukas, valged sokid ja valge kurgualune. Mulan jõudis tiinena kassituppa, kus ta kasvatas üles oma armsa pesakonna, mis peatselt ka mõnusatesse kodudesse laiali kolis. Ent Mulan ootab ikka oma unistuse täitumist – leida ka endale üks mõnus, soe ja turvaline pesapaik.

Mulan on hooliv ja armas kiisuke, kes naudib inimestega suhtlemist ja paisid ning sügamist. Mulan väga armastab seda, kui keegi tema jaoks aega leiab ning talle paimassaaži teeb. Mulan on täiega paikass! Tema teine lemmiktegevus on maiuse söömine: andke ainult pasteeti ja Mulan lakub kõik sõrmed piinlikult puhtaks. Kiisule meeldib suleridva ja palliga hoogsalt mängida. Mulani unistuste kodus on loomulikult piisav konservi- ja maiusevaru, mida ta siis oma inimes(t)e juhatusel saaks hävitada. Anna palun Mulanile võimalus end päris oma kodus sisse seada!

Nunnukas Mulan on vaktsineeritud, steriliseeritud, saanud parasiitide vastase tõrje, kiibistatud ja on uhke kasside passi omanik. Kui Sa usud sellesse, et kassike väärib parimat võimalust, siis Mulan ootab Sind Pesaleidja hoiukodus! Palun tutvu meie lepingutingimustega, seejärel täida ankeet klikkides nupule "Soovin seda loomakest" ja me võtame Sinuga ise peatselt ühendust!