Mulan

Mulan
Nimi:Mulan
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Pesaleidja kassitoas
Maakond:Harju maakond
Värvus:must
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

PIKKADE VURRUDEGA KIISUMIISU MULAN

2020. aasta oktoobris saabus Pesaleidjasse imeline Mulan. Mulan on arvatavasti sündinud 2019. aastal, tal on eriliselt pikad vurrud ja kaunis mustvalge kasukas. Mulan jõudis kassituppa tiinena, kuid nüüdseks on tema pojad juba ammu oma kodu leidnud ning Mulani südamesse on jäänud vaid üks unistus – leida päris enda pesapaik.

Mulan on kiisuke, kes soovib enda tõelist ja imearmsat iseloomu näidata vaid siis, kui ta tunneb ennast turvaliselt ning eriti hoituna. Sellepärast ongi tema jaoks ülioluline leida oma isiklik inimene, kellega edaspidi paisid ja lähedust nautida. Mulan on küll lasknud ennast kassitoas paitada ja talle meeldib kui talle antakse maitsvat maiust või mänguhiireke, mida taga ajada, kuid pikk kassitoas viibimine on Mulani muutnud kinniseks. Seetõttu soovimegi koos pisikese Mulaniga, et ta pere ta leiaks ning annaks Mulanile võimaluse ennast taas eriti mõnusalt tunda.

Armastusväärne Mulan on vaktsineeritud, steriliseeritud, saanud parasiitide vastase tõrje, kiibistatud ja on uhke kasside passi omanik.

Kui sooviksid anda kallile Mulanile armastava ja hooliva kodu, siis tutvu meie loomasoovija tingimustega ja täida küsimustik, klikkides nupul "Soovin seda loomakest".