Mur-Mur

Mur-Mur
Nimi:Mur-Mur
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Alla 1-aastane
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:kolmevärviline
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

MUR-MUR TAHAB ARMASTAVAT KODU ❤️

See armas ja vahva karvapall-kiisuke kolis Pesaleidja varjupaika Jõhvi tänavatelt 3. detsembril 2019.  Kiisu on meie hoole all olnud veel väga lühikest aega ning ilmselt ei ole ta oma varasemas elus eriti inimestega kokku puutunud, kuid me teeme omaltpoolt kõik, et tema olemine Pesaleidja varjupaigas oleks mugav ning ta hakkaks inimesi armastama sama palju nagu meie armastame teda.

Mur-Mur on iseloomult hästi hellake, tõmbab inimese lähenedes kõrvad vastu pead ja vaatab enda arvates hästi hirmutava pilguga, aga arvestades, et ta on nii pisikest kasvu ja üliilusa kasukaga, mis esmapilgul täitsa nagu säraks, siis on kogu tema olemus lihtsalt nii armas ja koomiline, et tekib vastupandamatu soov ta kaissu haarata ja teda musidega üle valada. 

Kuigi Mur-Mur pole veel kaisukiisu, siis elu on näidanud, et kõik need tuhanded tänavalt päästetud arglikud loomakesed muutuvad üsna pea kas juba vabatahtlike hoole all või kui tänu imeilusale välimusele tekib juba kodupakkuja, siis ka uues kodus kaisu- ja musikiisudeks. Igale loomale tuleb lihtsalt anda võimalus päris oma kodu jaoks.

Selleks, et Mur-Mur saaks päris oma kodu oodata vähegi kodusemas keskkonnas, kolis ta Pesaleidja varjupaigast vabatahtliku juurde koju. 

Mur-Muriga tuleb uude koju kaasa Pro Plani kinkepakk.