Murel

Murel
Nimi:Murel
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Alla 1-aastane
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:valge
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

Mureli-preilit vaadates tekib küsimus, kas värv sai otsa. Tal muidu valges näos oleks justkui kaks musta triipu, mis peegelpildis lähevad.. aga üks neist joontest on pooleli jäänud. Üsna ainulaadse mustriga kasukaga preilil on vanust pool aastat. 

 

Uusi inimesi ta küll esialgu pisut pelgab ja üritab välja paista karmi tüdrukuna, tervitades inimest esialgu kerge urinaga. Kui aga pisike Murel sülle võtta, ta leebub. See annab meile usku, et kodustes tingimustes kohaneb Murel kiiresti. Nii noored kassipojad kipuvad päriskodudes, koos kindlate inimestega väga kiiresti harjuma. Eriti on abiks, kui pisikest Murelit ootaks uues kodus ees juba mõni teine kassike, kuid see ei ole kindlasti eelduseks. 

Murel on pärit Türilt, kust ta esialgu kolis Viljandi varjupaika ja siis Tallinna, et oma kodu leidmise võimalusi suurendada. 

 

Kui Sulle tundub, et sinu kodust on just üks Murel puudu, siis tutvu meie loovutuse tingimustega ning täida ära küsimustik. Seda  kõike saad teha, kui vajutad nupule "Soovin seda loomakest".