Murka

Murka
Nimi:Murka
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Pesaleidja kassitoas
Maakond:Harju maakond
Värvus:triibuline
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

ERILISE ISELOOMUGA MURKA OTSIB SUURE SÜDAMEGA KAASLAST

Need sügavrohelised silmad kuuluvad meie kallile Murkale. Millegipärast tunnevad paljud kassitoas vajadust hoida Murkast võimalikult kaugele, sest Murka on “kuri kiisu”, kuid tegelikult see päris nii ei ole. Kes on saanud võimaluse Murkaga veidi rohkem aega omaette olla, teab, et Murka on üks eriti tänulik ja armas kassipoiss.

Murka kolis Pesaleidja kassituppa 2021. aasta alguses ja ta on arvatavasti 5-aastane. Kuigi Murka esimene reaktsioon on liiga lähedale tulnud kahejalgsele kurjade (ja hirmunud) silmadega otsa vaadata, ei tähenda see, et Murka inimesi ja paisid ei armasta – ta lihtsalt ei tea veel päris täpselt, kuidas seda teha. Murka on suure südamega kassike, kes endale kalleid hoiab. Niiviisi ronibki tema juurde tihti mõni teine kiisu peitu, et Murka valvsa pilgu all ennast täielikult kaitstuna tunda.

Uues kodus kaitseks Murka vapralt ka oma uusi pereliikmeid. Eriti tänulik oleks kassipoiss, kui talle antaks aegajalt maitsvat konservi ning esialgu piisavalt rahu ja kannatlikkust, et siis saaks Murka juba ise välja uudistama tulla.

Murka on kindlasti selline kass, kes on hiljem enda päriskodule meeletult tänulik selle imelise võimaluse eest, mis talle anti.

Murka on vaktsineeritud, kastreeritud, saanud parasiitide vastase tõrje, kiibistatud ja on uhke kasside passi omanik. Murka on FIV-positiivne, mis teda ennast kuidagi ei sega, kuid millega uus pere võiks arvestada. Elust FIV-positiivse kassiga saad lugeda siit http://pesaleidja.blogspot.com/2017/02/elu-voimalikkusest-fiv-positiivse.html.

Kui sooviksid anda Murkale armastava ja hooliva kodu, siis tutvu meie loomasoovija tingimustega ja täida küsimustik klikkides nupul "Soovin seda loomakest".