Murri

Murri
Nimi:Murri
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Alla 1-aastane
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:triibuline
Tehtud protseduurid:
  • Kiibistatud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

JULGE JA SÕBRALIK KASSIPOISS MURRI OTSIB KODU!

Murri on imeilusa pruuni triibulise kasukaga kiisupoiss, kes sündis 7. juunil. Ta on väga aktiivne ja julge kiisu. Talle meeldib ringi tormata ja mänguasjadega mängida. Loomulikult on tore ka oma ümbrust avastada ja igale poole ronida. Kui Murri aga ära väsib, ronib ta inimestele kaissu, võtab mugava asendi sisse ning jääb tuttu. Talle meeldib väga inimeste lähedus. Murril on ka üks väga kõva nurrumootor, mis mõnust möirgama hakkab, kui talle pai tehakse.

Üks mure Murrit siiski vaevab. Nimelt on tal väikeaju hüpoplaasia. See on neuroloogiline konditsioon, mille tagajärjel on Murril tasakaalu ja kordinatsiooniga natukene probleeme. Sellele konditsioonile pole küll ravi, ent ajas ta hullemaks ka ei lähe. Väikeaju hüpoplaasia diagnoosiga kiisud elavad täiesti tavalist kassielu, nad peavad lihtsalt õppima oma konditsiooniga toime tulema. Murri on õppinud tasakaalu hoidmiseks tagumised jalad harkis käima. Kuigi vahepeal ta keha ja pea tudisevad, ei lase Murri sellest ennast üldse häirida.

Murri asub hoiukodus Tallinnas. Tema igapäevaseid tegevusi saab hoiukodu instagramikontolt jälgida: https://www.instagram.com/kiisudehoiukodu/

Kui soovid Murriga tutvuma tulla, siis klõpsa "Soovin seda loomakest" ja tutvu tingimustega. Sinuga võetakse esimesel võimalusel ühendust.