Murrsik

Murrsik
Nimi:Murrsik
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Alla 1-aastane
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:must
Tehtud protseduurid:
  • Kiibistatud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

OMA KODUS OKTOOBER 2020. SUPER SÕBRALIK, KONTORI- JA KAISUKIISU! Üliarmsa Murrsiku lugu algas meile teadaolevalt nii, et ühel õhtul tuli Pesaleidja vabatahtlikule teade ühes väikses Raplamaa alevikus tee äärest august leitud üksi nutvast kassititast. Lapsed korjasid tite üles, andsid süüa, otsisid abi, nii nagu tegema peab. Kassike oli täpselt nii suur, et sõi juba ise, kuid ise hulkuma minekuks küll liiga tilluke. Ka oli ta puhas ja julge kiisu ning oli selge, et ta on juba varemgi inimesega harjunud. Kas tõesti jälle üks mänguasi, mis on lihtsalt kraavi visatud, kui isu täis sai? 

Kiisupoiss sai nimeks Murrsik, sest ta on julge ja vapper ning on igal pool alati esimene. Ta on väga seltskondlik ja kindlasti sobib ka lastega perre - ta tahab kõiges osaleda.  Samas peegeldab Murrsiku mustvalge kasukas tema kahte poolust – iseseisev ja osav mürakaru ja hellik painuruja. Paid meeldivad talle nii palju, et inimese vastu miilustades võtab ta lausa voolujoonelise kuju. Talle meeldib ka inimese seljas magada, õlal istuda ja üldse inimesele väga lähedal olla. 

Murrsik on kojuminekuks valmis – lisaks eelnimetatutele on olemas liivakastil käimise oskused, kiip ja pass. Murssik on sündinud umbes 15.06.2020. Murrsik elab koos kiisuõe Suusiga. Vaata ka tema Cv-d. Äkki just 2 kiisut on sinu unistus.

Murrsik elab Tallinnas hoiukodus koos kärgperega, kuhu kuuluvad teistest pesakondadest pärit tüdrukud Marusja, Suusi ja Muusi. Kui soovid Murrsikuga tutvuda, siis täida meie loomasoovija küsimustik ning hoiukodu võtab sinuga ühendust. Siin piltidel on ta koos kasuõe Marusjaga.