Muska

Muska
Nimi:Muska
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Pesaleidja kassitoas
Maakond:Harju maakond
Värvus:kolmevärviline
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

PAI- JA SÜLEMAIAS MUSKA OTSIB KODU!

Suur ja kohev Muska tuli Pesaleidjasse 22.mail Paldiskist. Tegemist on äärmiselt sõbraliku ja viisaka preiliga. Ja oma kolmevärvilise kasuka ning kollaste silmadega on ta lausa lummav! Meie juures olles, paari hetkega, on tema iseloom teinud täieliku kannapöörde. Arglik ja hirmunud kiisu on näidanud oma tõelist paikiisu loomust. Ta on 100% paikooli juba läbinud ja soovib tulla Sinu juurde kaissu magama ja nurruma! Lisaks meeldib talle väga ka süles olla. Sülle saades hakkab ta kohe mahedalt nurruma ning käpakestega masseerima! Muska sobib imeliselt ka lapsega perre, sest on näidanud, et saab ka nendega väga hästi läbi ning on truu ja sõbralik seltsiline pere suurematele ja pisematele liikmetele!

Kuna suur osa Muska kaunist karvast oli Pesaleidjasse jõudmisel pulstunud ja kuna seda ei õnnestunud lahti kammida, siis ajasime selle osaliselt kehalt ära, et talle saaks uus ja kaunis karvkate kasvada! 
See kaunitar 
on vaktsineeritud, steriliseeritud, kiibistatud ning saanud ka sise- ja välisparasiiditõrjed.

Kui soovid kodu pakkuda armsale paikiisule Muskale siis kliki "SOOVIN SEDA LOOMAKEST" ja me võtame Sinuga peagi ühendust!