Must Lõvitar

Must Lõvitar
Nimi:Must Lõvitar
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Praegu otsivad kodu
Maakond:Harju maakond
Värvus:must
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

IMEARMAS NOOR MUST LÕVITAR OOTAB OMA PERE! 

Nagu paljude teiste kiisude puhulgi, siis ka Must Lõvitar ootab oma hinges hoiukodus olles, et ühel päeval astub üle ukseläve inimene, kes lubab, et just tema ongi see õige kass; just tema ongi mu elust puudu! Ja see on hetk, mida Must Lõvitar enam oodata ei jaksa! No nii väga tahaks olla kindlas ja turvalises kodus, kus paikäsi iial paitamast ei lakka ja iga kell saab lüüa nurru just ainult oma omanikule. Must lõvitar on tõeline lemmik perede seas ja ka mõnus sülekass. Seal kus on inimene on ka tema, soojas süles on kõige parem tukkuda ning paid nautida.
Lõvitar on kindlasti üksik hunt, ehk teisi loomi ta väga ei salli ning eelistab olla ainuke seltsiline peres. Kiisuke soovib palju palju tähelepanu ja hoolitsust, et kosuda ja tagasi kasvatada oma mõnusalt suur ja puhvis karv.

See kiisupreili on korrektselt saanud vaktsiini, kiibi, sise- ja välisparasiiditõrjed ja muide - on vägagi noor, umbkaudu kahe-aastane! Ja vaadake vaid seda kasukat.. juba ainuüksi see paneb südame kiirelt taguma!

Selleks, et Lõvitariga tutvuda mine täida loomasoovija ankeet vajutades rohelist kastikest ''soovin seda looma'' ning juba saabki tema hoiukodu Teid külla kutsuda!