Must Lõvitar

Must Lõvitar
Nimi:Must Lõvitar
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Praegu otsivad kodu
Maakond:Harju maakond
Värvus:must
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

IMEARMAS MUST LÕVITAR OOTAB OMA PERE! 

Kui armas Must Lõvitar, omadele Löffi, selle aasta alguses hoiukodusse kolis vajas ta turgutamist ja nuumamist. Pesaleidja Kassitoas olles koos mitmekümne teise loomaga tekitas temas stressi ja nii kiisu kui tema kena välimus hakkasid hääbuma. Hoiukodus aga selgus, et Löffit ei vaeva ainult stress vaid ka ilmselt midagi muud. Pesaleidja toetajate abiga saigi tehtud Lõvitarile põhjalik arstlik läbivaatus kus selgus, et tema igemed on põletikus ning vajavad ravi. Peale mitut keerukat ravi ja mõndade hammaste eemaldamist on Lõvitar taas kosumas. Ta kaotas ajal mil ta korralikult süüa ei saanud korralikult kaalu ja karvastikku kuid nüüd me võime öelda, et karv on hakanud taas läikima ja kaalunumber tõusma.

Musta Lõvitari näol on tegu äärmiselt sõbraliku, jutuka ja seltskondliku kassiga. Küll aga ei sobi talle teised loomad ja väikesed lapsed. Ka sülle võttes ta pigem eelistab sealt lahkuda kuid kui ta ise Sulle sülle ronib siis seal võib ta veeta nurrudes tunde.

Talle meeldib uksele vastu tulla ja jutustada oma päevast. Talle väga meeldib konserv ja lemmikuks on suursugusele loomale kohane delikatess kana-hakkliha. Küll aga saab ta oma hambumusega hakkama ka edukalt krõbinatega.

Tegelikult vajab Must Lõvitar aga inimest kelle sülle tahtmise korral pugeda, kes teeb talle pai ja kes lubab tal õhtul oma voodisse tuttu tulla. Ta oskab kasutada liivaksti ja teab suurepäraselt mis on kraapimispuu ja mis sellega teha. Üks igati eeskujulik kiisupreili kes võib-olla pildilt tundub natuke pahur aga tegelikult on suure südamega loom. 

See kiisupreili on korrektselt saanud vaktsiini, kiibi, sise- ja välisparasiiditõrjed. 

Selleks, et Lõvitariga tutvuda mine täida loomasoovija ankeet vajutades rohelist kastikest ''soovin seda looma'' ning juba saabki tema hoiukodu Teid külla kutsuda!