Muurik

Muurik
Nimi:Muurik
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Praegu otsivad kodu
Maakond:Harju maakond
Värvus:hall
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

MALBE MUURIK OTSIB PESAPAIKA!!

Muurik tuli Pesaleidjasse 22.04.2022 Loksalt. Muurikul on väga õrn ja tundlik hing. Algselt hoidu saabudes ehmus taa kergelt ja pigem veetis aja peites. Kuid juba nädalake hiljem ta leebus ja hakkas rohkem ringi käima. Tänaseks veedab ta aega mõnusalt hoiukodu inimese süles paisid nautides.

Peamiselt on Muurik ka väga vaikne kass, kui just ei ole aeg tugevalt nurruda, sest pai on ju niii heaa. Oma head meelt näitab ta ka välja samal ajal ilastades. Lisaks meeldib Muurikule ka väga aknast välja vaadata ja ümbrust jälgida.

Kuid Muuriku teekond ei olnud tema vast hell. Nimelt haigestus Muurik kassitoas olles FIPi. Õnneks märkasime õigel ajal, et poisikesega on midagi viga ja viisime kohe  arsti juurde, kus ta ka vastava ravi sai. Seal tehti ta terveks ja ta kolis hoiukoju. Siis avastasime uue tõsiasja - Muurikut ajavad stressi teised loomad ja lisaks veel lapsed. Kahjuks see tähendas uuesti haigestumist ja uuesti ravi saamist. Nüüd ootab ta oma õiget rahulikku pesapaika uues hoiukodus ja ta väga soovib, et ta päriskodus ei oleks loomi ega lapsi.

Muurik on tublisti vaktsineeritud, kiibitud ja kastreeritud. Samuti on saanud parasiitide vastaseid tõrjeid. Kõik mis vaja, et koju kolida. Kui tunned, et Muurik on just see õige, siis palun täida tema kohta ankeet vajutades nuppu "soovin seda loomakest" ja hoiukodu kutsub sind juba külla!