Nacho

Nacho
Nimi:Nacho
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Alla 1-aastane
Staatus:Hukkunud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:punane
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

KUULUJUTUD VASTAVAD TÕELE – NOOR ILUDUS NACHO ON TÕEPOOLEST KODUOTSINGUL!!

Milline siidpehme kohev punakasukas, kahar saba nagu leek! Juurde veel tihedad vurrud, ümmargused rohesilmad ja roosa ninake... Igati ihaldusväärne poisskass!

Vähem kui pooleaastane Nacho on pärit Koselt, kust ta kolis Pesaleidjasse 14.10.20.19, koos oma venna, Tacoga. Muidu identse, aga halli kasukaga Tacol oli leidmisel käpaluu murd, ning hetkel viibib poiss kliinikus. Nõnda on kaunis Nacho nüüd väikest tuba jagamas u 50 teise kassipoisiga. Seltskond on kirju ja suur, aga ometi tunneb kaunis poisskass end väga üksikult ja väga hirmunult...

Hirmsad tunduvad ka inimesed, kellega Nachol ilmselt varasemat kokkupuudet pole olnud. Pesaleidja vabatahtlikud üritavad ikka meelitada ja mängima kutsuda, aga ega selline kass nagu Nacho pole lihtsasti kättesaadav. Tema usaldus ja armastus tuleb võita! Selleni viib aga järjekindel ja individuaalne suhtlus.

Kui sooviksid kauni Nachoga lähemalt tutvuda, siis tule talle Pesaleidjasse külla! Selleks vajuta lehekülje all olevat „soovin seda loomakest“ ning täida, palun, meie ankeet. Võtame Sinuga ühendust esimesel võimalusel!