Nacho

Nacho
Nimi:Nacho
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Alla 1-aastane
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:must
Tehtud protseduurid:
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

MIKS OMETI EI SOOVI KEEGI NACHOLE KODU PAKKUDA?

Selle aasta maikuu 17. päeval sündinud Nacho on üks imearmas iseseisev kassipoiss. Naksakas sell ja pigem ettevaatlik kui hulljulge, kuid siiski tõenäoliselt suurepärane hiirtekütt.

Nachol on imeäge pruunikasmust kasukas, mille külgedel kumab õrnal mamma triipu. Tunnusjooneks on kõhu all pisikene valge karvatuts. Äärmiselt haruldane ja huvitav kombo ilmselgelt mustast papast ja triibulisest mammast.

Nacho on üks tõelisel armas ning suure südamega väike kassilaps, kes ülekõige siin maailmas armastab oma õdesid-vendi ja kõiki teisi neljajalgseid, isegi hoiupere suure koeraga saab ta imehästi läbi. Inimesi ta ka ei pelga, kuid ise päris sülle ei roni. Samas kui teda voodis rahulikult paitada, siis võtab ka inimestelt helluse ilusti vastu. Tänaseks on Nacho oma pesakonnast ainus, kellel oma kodu veel ei ole. On olnud küll mitu soovijat, kuid nemad pole endast enam ühel hetkel märku andnud ja on Nacho lihtsalt ootama jätnud. Nüüd loodame teile, kallid sõbrad, et te aitaksite selle absoluutselt imelise kassipoisi oma koju! Eriti tore oleks kui uues kodus oleks ees mõni neljajalgne, sest nagu öeldud, siis ta armastab kõiki teisi loomi no niiiiiiii väga!!

Nacho on ilusti selgeks saanud vajalikud kombed ning oskab kenasti kasutatda liivakasti, ennast pesta ja sööb iseseisvalt korralikku kassitoitu! 

Selleks, et kohe koju kolida, on ta kiibistatud ja saanud parasiiditõrjet. 

Nacho ootab oma uut peremeest Tallinnas, Nõmmel.

Kui Sa tunned, et just Sina soovid oma ellu imelist Nachot, siis täida ära meie loomasoovija küsimustik  http://www.pesaleidja.ee/loomasoovija-kusimustik/ ning me võtame sinuga ise ühendust!