NALA

NALA
Nimi:NALA
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:must
Tehtud protseduurid:
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

RAHULIK PREILI NALA OOTAB OMA SÜDAMESÕPRA!

Nala on nooruke must-valge kiisuneiu, kes saabus Pesaleidja hoole alla Viljandist 17.10.2021. Ta on rahulik preili, kellele meeldib avastada - Nala on väga uudishimulik, tahab kõike uurida. Mängudest ta väga osa ei võta, aga samas vaatab põnevusega pealt.

Kiisutüdrukule meeldib olla inimese ligi - näiteks õhtuti meeldib talle koos teise hoiukiisu Jackuga inimese juurde voodisse hüpata ja tema jalgade juures pikutada. Pai ei lase kiisuke endale veel teha, aga samas ei näita ta välja kübetki agressiivsust ja sööb juba päris julgelt sõrmede vahelt maiust. Päris oma kodus muutuks armas Nala kindlasti julgemaks ja õpiks nautima ka paikätt!

Nala sünnipäevaks on märgitud 20.02.2021. Ta on steriliseeritud, kiibistatud ja saanud parasiitide vastase tõrje ning ootab Viimsis hoiukodus külalisi!

Kui tunned, et just Nala võiks olla sinu tore seltsiline, siis palun klõpsa nupule "Soovin seda loomakest", tutvu tingimustega ja meie vabatahtlikud võtavad sinuga esimesel võimalusel ühendust ja kutsuvad Nalale külla!