Nana

Nana
Nimi:Nana
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Praegu otsivad kodu
Maakond:Harju maakond
Värvus:must
Tehtud protseduurid:
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

NANA - NAGU HELL KAISUKARU!

Nana on üleni must, roheliste silmadega kiisupreili, kes üle kõige tahaks leida endale oma perekonna. Kui ta aprillis tiine ja tõbisena hoiukoju läks, siis oli ta arglik ja vältis inimesi. Kui ta pojad aga hoiukodu inimestega mängima hakkasid, hakkas ka Nana taipama, et tegelikult ei ole inimest vaja üldse karta.

Esialgu oli Nanale vaja erinevaid protseduure teha - silmi puhastada, nina loputada, tabletti anda. Ajapikku harjus ta toimingutega ära ning leppis kõigega. Tänaseks on Nana tervis korda saanud ning ta on muutunud maailma kõige suuremaks hellaks kaisukaruks! Nana tuleb hea meelega kaissu magama ja nurruma nii kodurahvale kui ka külalistele! Nana lemmiktegevusteks on aknalaual päikese võtmine ja sulepulgaga mängimine. Kui sulepulk välja võtta, siis on kindel, et neiu on kohe platsis.

Nana pojad on leidnud endale uue kodu. Seda õiget kodu ootab ka tema. Ta tunneb väga poegadest puudust ja soovib, et saaks jälle kellegagi mürada ja mängida. Nana on väga tark kass ning teab enda nime hästi. Kui ta nime hüüda, siis tuleb ta ilusti vastu ja hakkab jalgu hõõruma. Kui käes on toidu andmise aeg, siis laulab ta ka julgustavaid sõnu, et toit ikka kiiremini kaussi saaks. Nana on väga sõnakuulelik ja keelamisest saab ilusasti aru. Samuti on selge liivakasti kasutamine.

Nana sündis umbkaudu 2018 augustis ning Pesaleidjasse kolis kiisu 2020 aprillis. Nanaga lähemalt tutvumiseks vajuta all nuppu 'Soovin seda loomakest' ja täida pisike küsimustik.

Nana on hoiukodus Tallinnas.