Nana

Nana
Nimi:Nana
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:triibuline
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

KODU OOTEL ON KASSIEMME NANA!

 

Nana tuli ühel märtsikuu külmal päeval oma hoiukoju koos väikeste kassipoegadega, kes nüüd on kõik oma kodudesse läinud. Nüüd ootab oma kodu ka Nana. Nana on inimest pelgav, kuid rahulik kass, kes armastab hoiukodu elu peidus olla või siis eemalt jälgida.

Inimese pai on talle veel võõras, kuid kõikide mängudega ja maiustega proovime talle näidata, et inimene on tegelikult täitsa vahva tegelane. Küll aga ta kardab väga väiksemaid lapsi, seega sobiks ta koju, kus ei oleks väikseid lapsi või on suuremad.

Kassidega on Nana leplikum ning tahab väga oma hoiukodus elava kassipreili tähelepanu saada. Oma armsate silmadega vaatab ta ka inimese poole, lubab lähedale istuda ja vahel ajab juttugi. Usume, et Nanast saab oma päris kodus väga sotsiaalne jutustaja kass, kes ei pelgaks ka mõnda paid, või lausa kaissugi tulemist.

Nanal on tehtud vaktsiin, tal on kiip ja tehtud parasiidivastane tõrje ning steriliseeritud. Kui Sa tunned, et Nana võiks olla just Sinu kodu armas neljakäpaline sõbranna, siis tema on valmis! Selleks tutvu loovutustingimustega ja täida loomasoovija küsimustik ning hoiukodu võtab ühendust!