Naomi

Naomi
Nimi:Naomi
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:must
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

ERILINE KASSIHING TAVALISE KASUKA ALL

Suure südamega kiisupreili tahab koju! Naomi on armas must-valge kiisuke, kes kolis Pesaleidjasse Kuusalust 2022. aasta märtsis. Veebruaris 2023 tähistasime tema arvatavat sünnipäeva ja tuunikalatordil põles kolm küünalt.

Naomi on lahe kassipreili, kes küll on veel kohati veidi arglik, kuid samas ka üksjagu uudishimulik. Tema juurde minnes ja kätt ulatades paneb ta oma käpa sinu käe peale, et noh, veidi hinnata kas kõlbad paitajaks. Pai talle meeldib, kuigi ei tihka seda veel tunnistada. Kindlasti kogub ta ajaga veel julgust ja temast saab veel lahedam seltsiline. Praegu tahab ta veel veidi oma ruumi, aga tegeleme sellega, et ta aina rohkem julgust koguks! 

UPDATE! Naomi liikus paikoolis edasi järgmisse klassi. Hetkel peab teda veidi maiusega meelitama, aga see paimaias kiisuke ei lase end kaua veenda ning lubab veidikese hää ja parema nimel end silitada. Pepu kipub ka taeva poole kiskuma, millele näitab teed püstloodis saba.

Naomil on ilus, kuid üsna levinud must-valge kasukas, mille tema teeb lihtsalt šikiks, ning sinaka alatooniga rohekad silmad. Preilile on tehtud kõik vajalikud protseduurid (steriliseerimine, vaktsiinid, sise- ja välisparasiitide tõrjed, jms) ning ta ootab huvilisi kassituppa külla mängima ja tuunikalatorti sööma!

Kui Sina soovid Naomile kodusoojust ja paikäe hellust pakkuda, kliki nupul "Soovin seda loomakest" ja Sinuga võetakse peagi ühendust.