Naruto

Naruto
Nimi:Naruto
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Pesaleidja kassitoas
Maakond:Harju maakond
Värvus:must
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

OLGU MOTO- VÕI PADJAKLUBIÕHTU, DŽENTELMEN NARUTO SEISAKS VÕÕRUSTAMISKOHUSTUSTE TÄITMISEL VAPRALT SU KÕRVAL

6-aastane Narvast pärit Naruto on viks ja viisakas, korralikult lakutud kassihärra, kelle dress code on alati formaalne. Naruto teab, kuidas käituda väljapeetult ja taktitundeliselt. Suhetes inimestega võiks ta endale siiski lubada veidi sundimatumat tooni, kuid eks vastav muutus leiaks aset siis, kui kassihärra kolib lõpuks päris oma koju ja saab vahetevahel n-ö jalad seinale visata. Kodu on ta Pesaleidjas oodanud üle pooleteise aasta. Võiks öelda, et veidi kaua.

Peale viisakuse on Naruto uudishimulik ja soovib olla sündmuste keskel. Natuke kahtlane see inimeste sagin veel on, kuid omamoodi põnev ka. Kassihärra on inimestega sõbralik ning ta juba lubab pai teha. Sõrmeotsast pasteedi maiustamine aga on tema suur kirg. Kassihärra suudab oma kirge siiski hiilgavalt taltsutada, sest mõnikord ei jõua me ära imestada, kui kannatlikult Naruto ootab järjekorras oma ampsu. Kui nüüd kuskilt tuleks üks kodupakkumine, oleks meie Naruto varsti maailma kõige nunnum seltsiline! Et ta on niivõrd leplik ja hästikasvatatud, siis ta võiks ilmselt elada majapidamises, kus on palju häid hingi koos.

Naruto kannab saleda härrana oma siidist mustvalget kuube väärikalt ja must habe aitab meil teda karvases seltskonnas kiiresti üles leida. Ta on vaktsineeritud, kastreeritud, kiibistatud ning saanud parasiitide vastase tõrje.

Naruto esitab viisakal, ent tungival toonil küllakutse astuda läbi Pesaleidja kassitoast! Kui Sa oled sellest seltskonnalõvist huvitatud, siis palun tutvu Pesaleidja lepingutingimustega, täida ankeet klikkides nupule "Soovin seda loomakest" ja me võtame Sinuga ühendust.