Naruto

Naruto
Nimi:Naruto
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Pesaleidja kassitoas
Maakond:Harju maakond
Värvus:must
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

NARUTO

Küll on sellel kassipoisil uudishimulik nägu!!! Natuke kahtlased kõik need ümberringi sagivad inimesed on, aga omamoodi põnevad on nad ka ja tegelikult on vist pai ikka päris mõnus. Kui kuskilt nüüd tuleks see päris oma inimene, siis varsti varsti oleks meie siidise kasukaga Naruto maailma kõige nunnum kaisukass! Kui ainult oleks oma kodu, kus ei peaks ennast igaks juhuks toanurgas varjul hoidma, vaid võiks rahuliku südamega mängutuure üles võtta ja rõõmsalt maailma uudistada! Kui seal kodus on juba mõni mängukaaslane olemas, siis on ka see täitsa vahva – Naruto on niivõrd malbe ja leplik ja ta võiks mõne teise sõbraliku neljajalgse või pisikese kahejalgse tegelasega päris hästi läbi hakata saama.

Esialgu uuriks uudishimulik Naruto inimese tegemisi veidi eemalt, aga kaugele ei jääks ta hetkekski, sest need tegemised on ju nii huvitavad! Küllap tuleb ta aga juba õige pea lähemalt uurima, sest vaja on ju täpselt teada, mis toimub. Millalgi siis on lõplik usaldus võidetud ja need pehmetes valgetes sokkides käpakesed tatsuvad alati Su kõrval, mis iganes ka ette võtetakse. Elu pole armast Narvast pärit Narutokest küll hellitanud, aga tal on suurepärase tervisega noore kassina võimalus veel palju aastaid armastavate inimeste juures veeta, kes hoolivad temast kui kallist pereliikmest ja ei jäta teda kunagi.

Umbes 5 aastane Naruto on meie kassitoas kodu oodanud alates juuni keskpaigast. Ta on vaktsineeritud, kastreeritud, kiibistatud ning saanud ka parasiitide vastase tõrje.