Naruto

Naruto
Nimi:Naruto
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Pesaleidja kassitoas
Maakond:Harju maakond
Värvus:must
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

NARUTO OTSIB HELLA KODU

Fotogeeniline ja alati smokingus Naruto teab, kuidas käituda väljapeetult ja taktitundeliselt. Kassihärra on pärit Hollywoodist..., vabandust, siiski kodusemast Narvast. Pesaleidjas on ta kodu oodanud üle kahe aasta. Sarmikas Naruto on uudishimulik ja soovib olla sündmuste keskel. Ta armastab sügamist. Ta lubab pai teha. Konservi ja pasteeti jumaldab ta samuti. Kassihärra suudab oma kirge siiski hiilgavalt taltsutada, sest mõnikord ei jõua me ära imestada, kui kannatlikult Naruto ootab järjekorras oma ampsu. Vahel armastab Naruto suleridvaga poksimatši pidada. Kui nüüd kuskilt tuleks üks kodupakkumine, oleks Naruto kohe valmis kolima! 

Circa 6-aastane Naruto kannab saleda härrana oma siidist mustvalget smokingut väärikalt ja must habe aitab meil teda karvases seltskonnas kiiresti üles leida. Ta on vaktsineeritud, kastreeritud, kiibistatud ning saanud parasiitide vastase tõrje.

Naruto esitab viisakal, ent tungival toonil küllakutse astuda läbi Pesaleidja kassitoast! Kui Sa oled sellest seltskonnalõvist huvitatud, siis palun tutvu Pesaleidja lepingutingimustega, täida ankeet klikkides nupule "Soovin seda loomakest" ja me võtame Sinuga ühendust.