Narva

Narva
Nimi:Narva
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Seenior
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:must
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

MÕMMIK NARVAST, KEL NIMEKS NARVA!

Narva on soliidses eas kassihärra, kelle sünd jääb 2011. aastasse. Ta jõudis Pesaleidja valvsa hoole alla 30. septembril 2019. Narvast. Elu keerdkäigud on võtnud talt ühe silma, mille tõttu meenutab Narva rohkem piraati kui kassi. Kuid tegemist on üsna suure karumõmmikuga, kes piraadikombeid ei harrasta. Kassipoja tembud on samuti minevikku jäänud - nüüd seisab ees elu nautimine rahus ja õndsuses. Narva on ülipehme, ülisuurte karvaste põskedega ning natukese harjumisega vormib temast täiusliku diivanikassi. 

Narva ootab, et saaks temagi oma koju, et pea kümnele tänaval ja varjupaigas veedetud aastale lõpuks ometi joon alla tõmmata ning nautida lähenevat pensioniiga. Kuigi Narva on seenior, siis selliste vahvate vanakestega on elu tegelikult vägagi mõnus. Graafik on paigas: magan-söön-pesen-olen!  

Kui tundsid Narvas ära just endale sobiva sõbra, siis vajuta nupule "Soovin seda loomakest", tutvu meie loomavõtu tingimustega ja täida ära pisikene küsimustik. Peale seda kutsume sind kassituppa külla Narvaga tutvuma.