Natalia

Natalia
Nimi:Natalia
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Praegu otsivad kodu
Maakond:Harju maakond
Värvus:must
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

ARMAS VÄIKE ÄPU, NATALIA, VAJAB VÄGA PÄRISKODU!

 

See armas totu on Natalia, 2017. aasta kevad-suvel sündinud, ehk siis u 3-aastane preili. Natalia kolis Pesaleidjasse käesoleva aasta mais Jõelähtmelt. Aga Natalia on totu – vaadake neid suuri hirmunud silmi… Tema jaoks on kassitoas elamine päris hirmus kogemus. Nii palju võõraid kasse! Inimesed on ka päris hirmsad, aga pai ja sügamine meeldib Nataliale küll, nii et nende kahejalgsetega võiks kassitüdruk küll sõbruneda.

 

Praegu on vaene kiisu mitu kuud juba puuris konutanud. Kassitoas oli ta üks hetk väga kõhnaks jäänud – suurest stressist ei käinud ta üldse söömas ja see lõi tal maksanäitajad väga madalaks. Seepärast pidi Natalia kolima puuri, et seal spetsiaalsetle ravitoidule minna.

 

Oleks nii hea, kui armas totu, Natalia, endale päriskodu või kasvõi hoiukodu saaks, kus ta ei peaks puuris konutama. Oluline oleks lihtsalt, et kodus poleks ees teist looma, kuna Natalia peab oma ravitoitu kindlasti sööma. Samas on väga võimalik, et kui maksanäitajad jälle korda saavad, võib Natalia taas tavatoidule minna. Rahulikumas keskkonnas saaks Natalia ka rahulikumalt hingata ja inimestega sõbruneda.