Nelli

Nelli
Nimi:Nelli
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Pesaleidja kassitoas
Maakond:Harju maakond
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

Ühesilmne Nelli ootab armastavat kodu. See 3-aastane kassitüdruk leiti Kuusalust ja elab alates 04.03.22 Pesaleidja kassitoas. Ta on tagasihoidlik ja kergelt pelglik, kuid lubab pai teha. Nii et hoolimata on varasemast heitlikust saatusest on ta säilitanud ikkagi võime inimest usaldada. Iseloom on tal selline armas ja rahulik.

Nellil on imekauni mustriga mustvalge kasukas. Ei saa nõustuda nende inimestega, kes leiavad, et mustvalged kassid on kõik eristamatult ühesugused ja igavad. Igavusest on asi kaugel. Mustvalgete maailm on nii kirju, kirju: küll ühel on sokid ja teisel põlvikud, mõnel hoopis kahevarbakaunistus, ühel valge šaboo, teisel terve rind valge, rääkimata näost ja kõrvadest või sabaotsast ning karva pikkuseni ja tonaalsusteni me veel üldse ei jõudnudki.

Neiukesel on tõepoolest järel ainult üks silm, kuid seda võiks võtta omapärana, mitte veana. Ja võib mõelda ka nii, et Nellile kodu pakkumine oleks ju eriti imeline heategu, sest nö veaga kassi šansid on kehvemad ja sinu abikäsi on hindamatu! Vaata korra Nellit ja otsusta tema kasuks.