Nelli

Nelli
Nimi:Nelli
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Pesaleidja kassitoas
Maakond:Harju maakond
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

PIRAADIKIISU NELLI SEILAKS OMA MEREL! Nelli on vahva 4-aastane kassitüdruk, kes leiti Kuusalust ja elab alates 04.03.22 Pesaleidja kassitoas. Hoolimata silma kaotusest, on ta lõbus ja mänguline. Kus mäng lahti lüüakse, seal on tema platsis, valmis haarama sabast või sulest. Nelli stiilinäide on siin: https://streamable.com/ztv9q9 ja teine siin: https://streamable.com/zgm0ik

Hoolimata on varasemast heitlikust saatusest on Nelli säilitanud võime inimest usaldada. Teel paikassiks on vaja läbida veel üksnes mõned meetrid. Äsja õnnestus meil Nelliga üks väga paljulubav pikk paisessioon. Tavalisemal päeval saab talt mängu käigus pai näpsata ja Nelli ei pahanda, kuid teeb selle peale väikese känguruhüppe. Iseloom on tal vastuvaidlematult armas ja rahulik.

Praktilise neiuna ei ole Nelli endale mingit imepikka kasukat kasvatanud. Tema kuulub lühikarvaliste kilda, kes kiitlevad oma edevamate liigikaaslaste ees sellega, et nemad juba tolmuimejat umbe ei aja. Ja pealegi on Nellil imekauni mustriga mustvalge kasukas. Ei saa nõustuda nende inimestega, kes leiavad, et mustvalged kassid on kõik eristamatult ühesugused ja igavad. Igavusest on asi kaugel. Mustvalgete maailm on nii kirju, kirju: küll ühel on sokid ja teisel põlvikud, mõnel hoopis kahevarbakaunistus, ühel valge šaboo, teisel terve rind valge, rääkimata näost ja kõrvadest või sabaotsast ning karva pikkuseni ja tonaalsusteni me veel üldse ei jõudnudki:)

Neiukesel Nellil on tõepoolest järel ainult üks silm, kuid seda võiks võtta omapärana, mitte veana. Ja võib mõelda nii, et Nellile kodu pakkumine oleks eriti imeline heategu, sest piraadilaeva kassi:) šansid on kehvemad ja sinu abikäsi on hindamatu!