Neptun

Neptun
Nimi:Neptun
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Praegu otsivad kodu
Maakond:Harju maakond
Värvus:must
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

MÕMMIK NEPTUN OOTAB OMA RAHULIKKU PESA!

Umbes 2018. aasta märtsikuus sündinud Neptun saabus Tartu hoiukodusse Viljandi varjupaigast 27. märtsil 2021. Ta on keskmist kasvu veidi priskete põskede ja sügavkollaste silmadega ilus suur must mõmmik. Tema kaela kaunistab väike valge lipsuke, nagu õigele härrasmehele kohane. Tartus seadis poiss oma valge lipsu sirgu ja tegi vajalikud protseduurid, et ta oleks valmis koju kolima. Nüüd pikutab Neptun juba Tallinnas kassitoas, kus oma inimest ootab.

Neptunile ei meeldi kohe üldse kassitoas nii paljude kasside keskel olla. See ajab ta stressi, mis omakorda tekitab tervisehädasid ning poiss tundub vahepeal lausa tige olevat. Tegelikult on Neptunil aga väga hell süda. Kui ta raviperioodiks teistest kassidest eraldada, müksab Neptun lausa ise oma peakese vastu inimese kätt, et vaid pai saada! Nii reisibki vaene väike Neptun edasi-tagasi kassitoa ja ravipuuri vahel, kuna ikka ja jälle löövad tal mitmekümne teise kiisuga koos olles stressist tervisehädad välja. Seetõttu ootabki Neptun väga-väga, et ta kellelegi silma jääks ning ta lõpuks ometi päris oma koju viidaks.

Kui soovid härraga tutvuma tulla, siis klõpsa "soovin seda loomakest" ning vabatahtlikud võtavad sinuga esimesel võimalusel ühendust.