Nicolas

Nicolas
Nimi:Nicolas
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Hukkunud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:triibuline
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

Kasvajaliste protsesside tõttu läks Nicolas Vikerkaarele! :( 

 

 

NICOLASEL EI OLE MITTE KEDAGI!


Nicolas on üks neist kiisudest, kes alati kassitoa ukse juures on ootel, et ehk nüüd astub sisse tema inimene. See inimene, kes vaatab tema pealtnäha tavalisi triipe ja ütleks, et "see on täpselt see kass, keda ma olen otsinud!" 
Lisaks sellele on Nicolas selle ka igati ära teeninud. Omalt poolt annab kiisupoiss ohtrralt vastu armastust, tähelepanu ja valjuhäälset nurru. Kõlab nagu hea pakkumine ju - käsi peseb kätt? 
Nicolas ootaks sind koju igal õhtul ja kui sa väsinuna töölt lõpuks naased, on Nicolas valmis sulle kurrutades rääkima ära kõik, mis tema päevaga ette võttis ja kuidas tema raske aja ilma sinuta üle elas. Ta vaataks, kuidas sa süüa teed ( ja talle ka midagi samaaegselt midagi poetad ) ning kontrolliks, et vahepeal ikka mõni pai ka tema pealaele ära eksiks. Ta magaks öösel su lähedal, et olla kindel, et sa ära ei lähe ta juurest. Nicolas ei taha üksi olla. 


See kiisupoiss on umbkaudu kuue-aastane, seega krutskeid täis lapsepõlve on ta seljataha jätnud. Sellegipoolest on tal pikk aeg veel elada! Täitsa siuke täiskasvanud ja tubli kassipoiss!
Nicolas on vaktsineeritud, saanud sise- ja välisparasiiditõrjed, tal on kiip ning ta on kastreeritud. Kaasa võtab ta sisseelamiseks Pro Planilt kinkekoti!
Täiesti valmis oma koju minema!