Niel

Niel
Nimi:Niel
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:hall
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

 KAUNIS NURRUMOOTOR NIEL LEIDIS OMA PÄRISKODU!

Niel kolis jaanuarikuu viimasel päeval täiesti ootamatult koos paljude teiste oma saatusekaaslastega kassituppa. Nielil oli tegelikult kodu, ilmselt mitte küll kodu, mida kujutaks ette kohe kõik inimesed, kui öelda, et kass on kodukass, kuid siiski kodu. Niel jagas kodu kuni jaanuari lõpuni 12ne erineva iseloomu ning välimusega, juba kord tänavalt päästetud kassiga. Kuid täiesti ootamatult võttis ühendust 31. jaanuaril ning andis teada, et jääb oma kodust juba täna ilma ning tal pole enam oma kasse kuhugi panna.  Kuna tegu on väga suure eriolukorraga, siis kolisdki juba samal päeval Niel oma sõpradega Pesaleidja kassituppa. 
Keskkonnavahetusest tingitud stress on aga mõjunud talle väga. Seda on näha juba selle kauni kassi segadust täis silmadest, mis ei saa aru, miks ta järsult on sattunud kassituppa ning puuri. 
Niel ise on ülimalt leplik kass ja sõbralik kass. Nieli nurruma saamiseks ei ole palju vaja, piisab kõigest paari käe liigutusest üle pea. Lisaks sellele, et Niel on sõbralik inimestega, on ta sõbralik ka teiste kassidega. Kuna ta on siiani elanud koos paljude erinevate kassidega. siis ilmselt oleks ta tema ideaalses viimases kodus vähemalt üks kass juba olemas. Samas ei ole see täiesti määrav tingimus, mille puudumisel peaks jätma Nielile kodu pakkumata. 
Seega kui soovid sellele sõbralikule vesihallile hurmurile kodu pakkuda, siis täida ära meie loomasoovija küsimustik ning Nieli vabatahtlik võtab esimesel võimalusel ühendust.