Niff

Niff
Nimi:Niff
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Seenior
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Valga maakond
Värvus:triibuline
Tehtud protseduurid:
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

Niff läks oma koju 07.08.2020 :)

NIFF ON OMA INIMEST PIDANUD OOTAMA JUBA 8 AASTAT

Umbes 2,5 kuusena püüti ta koos emme ning venna-õega 2012. aastal Tõrva kassikolooniast. Olude sunnil elas pere mõnda aega keldris – pole just tuba, aga soe ja ohutu ikka. Kassilaps, kes algatuseks oli väga arglik, õppis paari kuu möödudes inimest nii palju usaldama, et julges hoiuperenaisele lähemale hiilida ja kätt nuuskida. Ja loomulikult oli pisike Niff sabaotsani täis mängulusti ja uudishimu.

Kui hoiukodusse ruumi juurde tekkis kolis kassike keldrist tuppa. Aga selline elumuutus ehmatas noort preilit hirmsasti …

Nende pikkade aastatega on Niff sirgunud kauniks ja iseseisvaks preiliks. Ta on üks nendest kassidest, kes otseselt inimesega miilustama ei tule – tõeline „kass, kes kõnnib omapead“. Niff nuusutab küll inimese kätt ja lubab enese käpale ka pisikese pai teha, aga rohkem end sasida ei lase. Ja endiselt on ta uudishimulik ja lustiline – turnib kõrgustes, avab kappide uksi, et sisse piiluda ja mängib oma kassimänge. Lisaks meeldib talle ka pisemate kaaslaste eest hoolitseda.

Siiski tundub, et ka Niff igatseb seda üht ja õiget inimest: vaatab aknal huvitatult möödujaid, silmitseb ootavalt ust ning saadab lahkujaid nukra ehk veidi ka kadeda pilguga kodudesse

Kui soovid Niffile (hoiu)kodu pakkuda, siis palun täida meie loomasoovija küsimustik ja hoiukodu võtab Sinuga esimesel võimalusel ühendust.

Hetkel elab Niff Tõrvas hoiukodus.