Niilo

Niilo
Nimi:Niilo
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:hall
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

ARMAS JA SÕBRALIK NIILO OOTAB KASSITOAS OMA PARIMAT SÕPRA!

Niilo on noor umbes paariaastane kassipoiss, kes jõudis Pesaleidja hoole alla 21.09.2021 Raplast paarikümnepealisest kassikolooniast. Esialgu oli Niilo veidi susisev, kuid oli näha, et kiisuke lihtsalt ei osanud veel midagi kahejalgsetest õieti arvata. Nüüdseks aga on Niilo juba oma kestast peaaegu täielikult välja tulnud. Niilo armastab paikätt, konservi ja mängimist. Ta ehk ei jookse külalistele kohe esimese hooga uksele vastu, kuid pärast esimest ettevaatlikku tutvust võiks teda paitama jäädagi. Omas kodus muutuks kassike kindlasti veelgi julgemaks ja ehk isegi realiseeruks ka tema potentsiaal saada täitsa sülekiisuks.  

Ilusa hallitriibulise-valgekirju kasukaga Niilol on kõik vajalikud protseduurid tehtud - ta on kiibistatud, kastreeritud, vaktsineeritud ja saanud parasiitide vastase tõrje.

Kui usud, et just Sinu kodust on puudu selline armas seltsiline, siis klõpsa nupul "Soovin seda loomakest", tutvu meie looma võtmise tingimustega ning täida ankeet. Meie vabatahtlikud kutsuvad Sind esimesel võimalusel Niilole külla!