Nilsson

Nilsson
Nimi:Nilsson
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Pesaleidja kassitoas
Maakond:Harju maakond
Värvus:triibuline
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

NILSSON - SUUR MEES OMA PARIMAIS AASTAIS

Nilsson on küll tõsise näoga, kuid tegelikult on ta vahva sell. Jah, praegu ta on veel veidi tõre, kuid ta lihtsalt ei mõista, et mis küll toimub? "Miks need inimesed koguaeg siblivad? Miks nad mind vaatavad ja minuga räägivad? Miks küll koguaeg keegi minuga suhelda tahab?" Nilsson on sündinud tänaval ja leitud Jõelähtme vallast. Ta on elanud vaba mehe elu umbes poolteist aastat (sünnipäev jääb 2016 suve kanti) ja Pesaleidja varjupaigas on ta oma kodu oodanud juba samakaua.

Ta saab juba vaikselt aru, et tegelikult me ju tahame talle head. Soovime vaid välja meelitada nurrumootorit, sest kindlasti on see nurrumootor seal kuskil peidus. Jah, kindlasti läheb aega selleni, kui Nilsson inimest täielikult usaldama hakkab, kuid see päev jõuab ükskord kindlasti kätte!

Olgugi, et Nilsson veel susiseb inimese suunas, tuleb talle näidata, et heade inimeste sees on peidus palju-palju armastust ja seda kõike tahame me talle pakkuda! 

Kui tahaksid Nilssonile näidata, kui palju armastust Sinu sees peidus on, siis täida meie kiisuvõtja küsimustik ja tule talle Tallinnas asuvasse Pesaleidja kassituppa külla! Sulepulgad juba ootavad ja Nilsson ka! Kassikesega tuleb kaasa ka kingikott Pro Plani poolt.