Nipsu

Nipsu
Nimi:Nipsu
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Pesaleidja kassitoas
Värvus:triibuline
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

TRIIBULINE TIBU OTSIB PESA 

Otsid väljakutset või tahad teha heategu, millel on kaalu, siis tule ja tutvu Pesaleidja okkalisemate eksemplaridega. Nagu näiteks Nipsuga. Tüdrukuke on umbes 2 aastat vana: nii et kogu elu on veel ees. Nipsu on juba lubanud pai teha ja isegi lasknud pikalt oma kraed kõhvitseda. Kuid peab arvestama sellega, et Nipsul on veel kihin sees ja see võib mõnel vasaku-jala-päeval korraks vallanduda. Aga mida Nipsu-Tipsu väga hästi oskab, on maiuse söömine sõrme otsast. Algul demonstreerib Nipsu ükskõiksust, kuid enam ei punni ta pikalt vastu ja hakkab isukalt maiust limpsima. Lõpus saab sõrmega tema põsele väikese paihakatise teha. 

Nipsu on Pesaleidjas kodu oodanud 2022. aasta märtsist alates. Tallinnasse saadeti ta Viljandi varjupaigast, ikka lootuses, et Tallinnas on kassikesel paremad šansid. Tegemist on kena lühikarvalise triibikuga, kelle kasukas domineerivad tumedamad toonid ja kellel on imekaunid beežid ilutriibud silmade ümber. 

Nipsu saab hästi läbi teiste vurrulistega, kellega ta sageli magab ühises pesas või keda ta kasutab kilbina siis, kui on vaja inimese eest varjuda. Ta on väike kassipiiga, kes on natuke naljakas oma väikeses vihas, aga ärme naerame, sest see on tema viis ennast kehtestada. Meie, inimeste asi on õpetada talle teistsuguseid kehtestamise viise. Kassitoa keskkond on võrreldav liiga suure klassiga, kus õpetaja võib teha oma parima, kuid ta ikkagi ei jõua igale õpilasele pühendada seda aega ja tähelepanu, mis õpilase jaoks kõige tarvilikum. Ütleme nii, et Nipsu vajaks eraõpetajat, kes aitaks teda järele sellistes õppeainetes nagu nurrumine, sääretriikimine, pai lunimine, konservi mangumine, pähe istumine jne. 

Kui Sa usud sellesse, et iga kassike väärib parimat võimalust, siis oled juba poolel teel Nipsu südamesse! Selles me üldse ei kahtle. Palun tutvu meie lepingutingimustega, seejärel täida ankeet klikkides nupule "Soovin seda loomakest" ja me võtame Sinuga ise peatselt ühendust!