Nipsu

Nipsu
Nimi:Nipsu
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Pesaleidja kassitoas
Värvus:triibuline
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

Paku turris tibule pesa ja su elu ei ole enam igav. Otsid väljakutset või tahad teha heategu, millel on päriselt kaalu, siis tule ja tutvu Pesaleidja okkalisemate eksemplaridega. Nagu näiteks Nipsuga. Väike kassipiiga, kes on natuke naljakas oma väikeses vihas, aga ärme naerame, sest see on tema viis ennast kehtestada. Meie, inimeste asi on õpetada talle teistsuguseid kehtestamise viise. Kassitoa keskkond on võrreldav liiga suure klassiga, kus õpetaja võib teha oma parima, kuid ta ikkagi ei jõua igale õpilasele pühendada seda aega ja tähelepanu, mis õpilase jaoks kõige tarvilikum. Ütleme nii, et Nipsu vajaks eraõpetajat, kes aitaks teda järele sellistes õppeainetes nagu nurrumine, sääretriikimine, pai lunimine, konservi mangumine, pähe istumine jne.

Nipsu on Pesaleidjas kodu oodanud 2022. aasta märtsist alates. Tallinnasse saadeti ta Viljandi varjupaigast, ikka lootuses, et Tallinnas on kassikesel paremad šansid. Tegemist on kena lühikarvalise triibikuga, kelle kasukas domineerivad tumedamad toonid ja kellel on imekaunid beežid ilutriibud silmade ümber. Tüdrukuke on umbes 1,5 aastat vana: nii et kogu elu veel ees!

Pai Nipsule teha veel ei saa, sest pelgus on sees: eks nii kiisul kui ka paitajal:), kes peab silmitsi seisma kihinaga. Aga mida Nipsu-Tipsu juba vaikselt õpib, on maiuse söömine. See on õnnestunud isegi sõrme otsast. Algul demonstreerib Nipsu ükskõiksust ja punnib vastu ning ega maiustamist saadab ikka vahel kihin, kuid tegevuse käigus jääb kihin väiksemaks ja lõpus saab sõrmega isegi tema põsele väikese paihakatise teha.

Nipsu saab hästi läbi teiste vurrulistega, kellega ta sageli magab ühises pesas või keda ta kasutab kilbina siis, kui on vaja inimese eest varjuda;)

Kui Sa usud sellesse, et iga kassike väärib parimat võimalust, siis oled juba poolel teel Nipsu südamesse! Selles me üldse ei kahtle. Palun tutvu meie lepingutingimustega, seejärel täida ankeet klikkides nupule "Soovin seda loomakest" ja me võtame Sinuga ise peatselt ühendust!