Nipsu

Nipsu
Nimi:Nipsu
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Pesaleidja kassitoas
Värvus:triibuline
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

NIPSU OTSIB MÕISTMIST JA ARMASTUST 

Nipsu on juba lubanud pai teha ja isegi lasknud pikalt oma kraed kõhvitseda. Kuid peab arvestama sellega, et Nipsul on veel kihin sees ja see võib mõnel vasaku-jala-päeval korraks vallanduda. Aga mida Nipsu-Tipsu väga hästi oskab, on maiuse söömine sõrme otsast. Algul demonstreerib Nipsu ükskõiksust, kuid enam ei punni ta pikalt vastu ja hakkab isukalt maiust limpsima. Lõpus saab mõnikord sõrmega tema põsele väikese paihakatise teha.

Nipsu on Pesaleidjas kodu oodanud 2022. aasta märtsist alates. Tallinnasse saadeti ta Viljandi varjupaigast, ikka lootuses, et Tallinnas on kassikesel paremad šansid. Tegemist on 2-aastase lühikarvalise triibikuga, kelle kasukas domineerivad tumedamad toonid ja kellel on imekaunid beežid ilutriibud silmade ümber. 

Nipsu saab hästi läbi teiste vurrulistega, kellega ta sageli magab ühises pesas. Ta on väike kassipiiga, kes vajab personaalset koolitust, et õppida kodukassi viise. Pesaleidja kassitoa keskkond on paratamatult nagu üks liiga suur klass, kus õpetaja võib teha oma parima, kuid ta ikkagi ei jõua igale õpilasele pühendada seda aega ja tähelepanu, mis õpilase jaoks kõige tarvilikum. Ütleme nii, et Nipsu vajaks eraõpetajat, kes aitaks teda järele sellistes õppeainetes nagu nurrumine, sääretriikimine, pai lunimine, konservi mangumine, pähe istumine jne. Kui Sa usud sellesse, et iga kassike väärib parimat võimalust, siis oled juba poolel teel Nipsu südamesse! Selles me üldse ei kahtle. Palun tutvu meie lepingutingimustega, seejärel täida ankeet klikkides nupule "Soovin seda loomakest" ja me võtame Sinuga ise peatselt ühendust!