Nirvana

Nirvana
Nimi:Nirvana
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Seenior
Staatus:Praegu otsivad kodu
Maakond:Harju maakond
Värvus:hall
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

TORE TÜDRUK NIRVANA OTSIB ARMASTAVAT KODU!

Nirvanal on oma lugu. Võbolla kurb, võibolla konarlik, oma tõusude ja mõõnadega. Oma kuue eluaasta jooksul (sünd. 2015 august) ta olnud kodutu, kodune, kassitoas ja hoiukodus... Ta on olnud suure kaukaaslase koera sõber, kes oli sama kodutu nagu tema. Siis sattus ta Pesaleidjasse, kus ootas oma kodu kolm pikka aastat. Mingi hetk teda pandi tähele ja ta kolis päriskoju Pärnusse. Kahjuks poole aastaga ta ei saanud oma peremeestega klappi ja temast loobuti. Hetkel ta elab houikodus ja õppib inimesi uuesti usaldama.

Nirvanale väga meeldivad teised kassid, ma ütleks 100 korda rohkem kui inimesed. Nende seas ta on palju julgem ja vabam. Praeguses hoiukodus ta elab kolme kassiga, kellega ta sai üpris kiiresti sõbraks. Esimene nädal ta oli kohanemas eraldi toas, enamus ajast peitis ennast pesas ja inimeste juuresolekul ei tahtud eriti välja minna, lähenedes susises. Kui ta natukene kohanes, siis hakkasin tasapisi tutvustama talle oma kasse, kunagi ei tea kuidas kes reageerib, kassis on väga erinevad! Aga kui ta nägi esimest korda teist kassi, siis ta lausa tuli oma pesast välja, mäugus kõva häälega ja vaatas suure huviga. Oma uues päriskodus tal võiks olla üks või paar sõbraliku kassi seltsiks. 

Nirvana on teinud edusamme, ei peida ennast enam, julgeb vabalt ringi liikuda, kuigi ohutul distantsil inimestest ja veel pai ei lase teha. Ta on õppinud teiste kasside "koduseid rituaale", näiteks teab et hommikul ja õhtul teatud ajal vaja koos teiste kassidega kööki minna, kus ta ootab kannatlikult kui konservi taldrikutesse tõstetakse. Keegi ei torma ja kõik viisakad. Kui mänguaeg, siis ta ka osaleb, jookseb ringi teistega või vaatab huviga pealt. Inimesega ta veel ei julge mängida, eelistab teisi kasse, samuti talle väga meeldib üksinda mängida. Viimasel ajal koju jõudes hakkas tulema ukse juurde sind tervitama, vaatamata sellele et tal pooleli mingi tähtis tegevus nagu magamine või niisama istumine. 

Nirvana inimesi veel eriti ei usalda, ta võib küll meetri-paari kaugusel tulla magama, kuid valves ja pai ei lase üldse teha. Hetkel niipalju sain edu, et sööb maiustust lusikast, nuusutab kätt, kuid puudutusi pelgab. Nirvanaga peab olema väga kannatlik.Üldiselt ta on väga tore ja tark kass, kes lihtsalt elu jooksul nii palju üle elanud et kohenemine ja usaldamine võttab tal aega.

Kui Nirvana lugu sind kõnetas ja soovid talle kodu pakkuda, siis vajuta siin samas "Soovin seda loomakest" nuppu, täida ära loomasoovija küsimustik ning Nirvana hoiukodu võtab Sinuga peagi ühendust!