Nissan

Nissan
Nimi:Nissan
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:punane
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

Nissan leidis kodu 1. detsembril 2018. Täname kodupakkujat!

MA OLEN NISSAN, ARGLIK NURRUMOOTOR. JA MA TAHAN KOJU!

Veidi enam kui aasta tagasi sündis ühes Eestimaa väiksemas varjupaigas kassilaps Nissan. Tema ema oli kodutu ja nii algas Nissani elu puuris. Aeg möödus, vennad-õed said koju, aga Nissan ikka ootas. Seal väikeses varjupaigas käis vähe külalisi ja et tagasihoidlik kassipoeg end pigem tahaplaanile hoidis, vaadati temast kogu aeg mööda. Mäletate ju seda Atrid Lindgreni lugu Hulkur Rasmusest, kes lastekodus pidi ikka ja jälle tõdema, et koju viiakse armsaid väikseid blonde ja siniste silmadega tüdrukuid. Aga sakris poisse, kes aina suuremaks kasvavad, ei vaata keegi. Tegelikult on kogu lugu seda ebaõiglasem, et Nissan pole mingi sassis kasukaga rääbu, vaid imeilus ja uskumatult sõbralik noor kass! Aasta läks mööda ja Nissan kolis pealinna, tema jaoks tohutu suurde Pesaleidja kassituppa, kus äkki olid ta ümber kümned ja kümned täiesti tundmatud kassid ja pidevalt vahetuvad kahejalgsed, kes end vabatahtlikeks kutsuvad. No mõni ime siis, et esimestel päevadel peitis Nissan end toa kõige suurema madratsi alla ja püüdis olla hästi vagusi. Ometi, kui keegi ta sealt üles otsis, siis võttis kõik paid tänuga vastu, pistis pakutud konservi kiiresti pintslisse ja lõi vabatahtlikule tänulikult nurrugi...et siis jälle madratsi alla peitu pugeda.
On selgemast selgem : kui tuleb see õige inimene ja pakub õiget ja pärisoma kodu, siis Nissanist tänulikumat kassi ja paremat sõpra annab otsida!
Ehk oled see just Sina? Ja Sul on pakkuda kodu, kus Nissan enam kunagi kartma ei pea?
Kui Sul on pisut aega, siis ehk saad teda netis piiluda meie kaamerast, mille leiad siit: http://animalslife.net/pesaleidja-3/
Ent kui tahad Nissanit näha ja oled valmis sellele rahulikule noorele punapeale kodu pakkuma, tule meile Pesaleidjasse külla! Täida, palun, kõigepealt meie kiisuvõtja ankeet, et teaksime, Sa tõesti ihkad näha just seda meie hoolealust. Kõikidele lisaküsimustele vastab meelsasti Nissani isiklik vabatahtlik, kellele saad kirjutada aadressil kylli@pesaleidja.ee
Nissanil on oma pass, ta on kiibistatud, vaktsineeritud, steriliseeritud ja saanud regulaarset parasiiditõrjet. Et sisseelamine uude kodusse ladusamalt läheks, tuleb Nissaniga kaasa Royal Canini kinkepakk.

Kui soovid aidata Nissanit või teisi Pesaleidja hoolealuseid, siis saad seda teha helistades meie annetustelefonile:

900 0950 - kõne hind 50€
900 0915 - kõne hind 15€
900 0905 - kõne hind 5€

Palun kuula ära kogu tervitustekst, muidu annetust ei toimu!

Või tehes annetuse Pesaleidja MTÜ kontodele:
EE102200221063071211 Swedbank
EE941010220247756220 SEB Pank
EE351700017003105966 Luminor Bank
EE647700771001866844 LHV Pank
Selgitusse kirjuta palun "KASS".