Niti

Niti
Nimi:Niti
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:triibuline
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

VEIDI ERILINE AGA PAIMAIAS NITI OTSIB KODU

Niti on armas lapseohtu kiisuke, kes kolis Pesaleidja varjupaika Loksalt keset krõbedat talve 2022.aastal. Niti peab sööma allergikute toitu, mistõttu Ta peab viibima koguaeg puuris. Leiame Nitile kodu, kus ta saaks vabalt ringi joosta!

Niti on tumedatriibulise kasukaga nooruke kassipreili. Kui ta meile saabus, oli ta veel üpriski pelglik, sest ta on endine tänavalaps ning kartis väga inimesi. Kassitoas puges ta pigem kõige kaugemasse nurka ning peitis ennast mõne kogenuma ja julgema kassi seljataga.

Nüüdseks on Niti iseloom aga täielikult muutunud. Ta tahab nii hirmsasti pai, et tõmbab käpaga inimese kätt endale ligi, et ainult saaks kasvõi mõne pai. Maiuseid sööb ta ka käepealt ja lakub Sinu sõrmedki puhtaks. Kassidega toimetades ei jää aegagi teistele kiisudele, sest Niti naudib täielikult tähelepanu ja paisid. Tema nurrumine kostub juba üle toa, kui Niti teab, et on võimalus saada pai või maiust. Aga Niti sobiks ka väga hästi elama sellisesse koju, kus on üks sõbralik kassike ees, sest Niti on ka tagasihoidlik ja kannatlik ning on harjunud alguses teistelt kassidelt tuge otsima.

Niti on malbe ja rahulik aga ka mänguhimuline preili, kes sooviks vägaväga leida enda päris kodu. Kuskil keegi peab ju olema, kes soovib just seda siira näo ja heleroheliste silmadega triibikut.

Meie, siin kassitoas, oleme isiklikult näinud, et kui anda Nitile aega, hoolt ja armastust siis temast SAAB paikass. Niti on teinud selle aastaga tohutu kannapöörde ning on lõpuks inimesi hakanud usaldama ja on valmis oma isikliku pere juurde minema.


Niti on steriliseeritud, kiibitud, vaktsineeritud ning saanud regulaarselt parasiitide vastast tõrjet. Kui Sinu kodust on puudu üks suurte ümmarguste
silmade ja pehme tumetriibulise kasukaga kassitüdruk, siis vajuta nuppu "SOOVIN SEDA LOOMAKEST" ja me võtame Sinuga esimesel
võimalusel ühendust!