Nitro

Nitro
Nimi:Nitro
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:must
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

SPORDIPOISS NITRO!

Nitro on nooruke kassipoiss, kes on sündinud 2020. aasta mais. Pesaleidjasse kolis kiisu 2021. aasta juulis teisest MTÜ-st. Nitro teekond siin pole just kõige roosilisem olnud, nimelt on kiisuke meie juures kohutavalt stressis mille tõttu vabapidamistoas elades tekib tal nohu, seejärel kolib ta puuri ravile, terveks saades läheb uuesti tuppa ja nohu tuleb tagasi. Sellist nõiaringi on Nitro juba kaua käinud ja nüüd oleks vaja sellest välja tulla! Nitro väga tahaks rahulikku kodukeskkonda kolida.

Nitro on aga suured edusammud teinud. Algul oli ta end kaitsev, arglik, lausa metsik. Aga nüüdseks on Nitro palju julgem! Ta tuleb ja sööb käest maiust ja tema südant saab võita ka konservi pakkudes. Kui alguses talle pai teha ei saanud, sest ta ehmus ja astus sammu tagasi, siis nüüd saab teda veidi silitada. Ega enne kass tea, et pai on hea, kui pole kolme pikka paid saanud. Ta on ka teiste kassidega suur sõber ning naudib nende seltskonda. Omas kodus saaks Nitrost kindlasti ajaga veelgi sõbralikum ja julgem kiisu. Ainsaks tüliõunaks võib saada eesõigus maiusele, mille Nitro ja Ragne ikkagi rahumeelselt õigete kasside kombel lahendasid. Vt. videot siit.

Uuel kodul võiks Nitro jaoks aega olla. Ta on energiline, lustlik ja mänguhimuline. Samuti on ta uudishimulik ja seltskondlik – nuusib üksipulki kõik nurgatagused ja mänguasjad läbi ning teostab taustakontrolli kõikidele uutele mänguaaslastele olgu nad siis kahe- või neljajalgsed. Vt. Nitro hoogsaid ja lustakaid mänguvideoid siit ja siit. Samuti on Nitro kõva spordimees. Tema trumbiks on jooksualad. Vt. tema rekordikatset.

Nitrol on uhke uhke must-valge pikakarvaline kasukas, mis lausa kutsub ennast silitama ja eriline rõngas-saba. Anna Nitrole võimalus saada just Sinu uueks parimaks sõbraks. Ta on läbinud kõik vajalikud protseduurid ja ootab väga kodupakkumisi!

Nitroga koos saad veel kaua unistada ja neid unistusi täide viia. Kui Sa soovid kassituppa oma uue sõbraga ja seikleja hingega kassiga tutvuma-mängima tulla, kliki nupul "Soovin seda loomakest", tutvu loomavõtmise tingimustega ja palun täida loomasoovija ankeet. Seejärel võetakse Sinuga peagi ühendust!