Nitro

Nitro
Nimi:Nitro
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Pesaleidja kassitoas
Maakond:Harju maakond
Värvus:must
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

ARMAS KARVAPALL NITRO!

Nitro on nooruke kassipoiss, kes on sündinud 2020. aasta mais. Pesaleidjasse kolis kiisu 2021. aasta juulis teisest MTÜ-st. Nitro teekond siin pole just kõige roosilisem olnud, nimelt on kiisuke meie juures kohutavalt stressis mille tõttu vabapidamistoas elades tekib tal nohu, seejärel kolib ta puuri ravile, terveks saades läheb uuesti tuppa ja nohu tuleb tagasi. Sellist nõiaringi on Nitro juba mitu kuud käinud ja nüüd oleks vaja sellest välja tulla! Nitro väga tahaks rahulikku kodukeskkonda kolida.

Nitro on aga suured edusammud teinud. Algul oli ta end kaitsev, arglik, lausa et metsik. Aga nüüdseks on Nitro palju julgem! Ta tuleb ja sööb käest maiust ja tema südant saab võita ka konservi pakkudes. Pai veel teha ei saa, selle peale ta veidi ehmub ja astub sammu tagasi, aga ta nii vahvalt uudistab ja harjub! Ta on ka teiste kassidega suur sõber ning naudib nende seltskonda. Omas kodus saaks Nitrost kindlasti ajaga sõbralik, julge kiisu.

Nitrol on uhke uhke must-valge pikakarvaline kasukas mis lausa kutsub ennast silitama. Anna arglikule Nitrole võimalus saada just Sinu uueks parimaks sõbraks. Ta on läbinud kõik vajalikud protseduurid ja ootab väga kodupakkumisi!