Nixy

Nixy
Nimi:Nixy
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Alla 1-aastane
Staatus:Kodu leidnud loomad
Tehtud protseduurid:
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

NIXY LEIDIS ENDALE KODU :)

Puna-valge kassipoiss Nixy on leitud augusti lõpus Viljandimaalt. Keegi oli ta lihtsalt ühe memme maja kõrvale maha jätnud, kuid kuna memmel juba oli kokku 6 kassi, kelle eest hoolitseda, siis ta ei saanud teda endale jätta ja palus Pesaleidja abi, et talle kodu leida.


Tänaseks on Nixy väga sõbralik ja leplik kiisu. Pole jälgegi sellest veidi hirmunud susisevast punasest tuustist, kes hoiukoju toodi, kuid juba siis oli aru saada, et ta on olnud inimeste juures elav kiisu.


Ta on oma loomuselt väga rõõmsameelne ja seltsiv kiisu. Mängib ja sööb ilusti ning hoiab oma puhtust. Kalpib hästi hoiukodu laste ning teise kiisuga ja kraabib ainult talle lubatud asju. Hoiukodu lapsed mängivad Nixyga tihti nii, et panevad ta pessa magama või tassivad teda süles ringi. Nad kammivad ja sügavad teda ning nunnutavad lõputult ja Nixy naudib väga seda suurt tähelepanu, mida talle pakutakse.
Seega Nixy sobiks ideaalselt lastega perre, et koos nendega kasvada, kuid sobiks hästi ka noortele, kellel on piisavlt huvi ja jaksu kiisupoisiga tegeleda. Toidu osas Nixy eriti valiv ei ole. Sööb kõiki seni pakutud kiisude sööke ja kui vahel ka värsket liha või kala pakutakse, siis on ka nende üle rõõmus. Lisaks on Nixyl võimas nurrumootor, kuid ei ole muidu oma olemuselt eriti lärmakas. Nixy “mjäu” on vaid õrn kahisev sosin.


Nixyle on tehtud välisparasiitide ja usside vastu tõrjed ning lisaks on ta ka juba kastreeritud ning sellest opist kenasti paranenud. Seega on Nixy valmis juba esimesel võimalusel oma uude koju kolima :)

Nixy hoiukodu asub Tallinnas Õismäel.