Nöps

Nöps
Nimi:Nöps
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Alla 1-aastane
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Valga maakond
Värvus:triibuline
Tehtud protseduurid:
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

 

Nöps kolis 17.02.2019 oma koju :)

Nöps on 8-kuune kiisutüdruk, kes laseb ennast juba paitada, kui on teistega koos ja naudib juba paiasid. Ise on ta elurõõmus ja sõbralik tüdruk. Meeldib väga suletutiga pulgakest taga ajada. Nöps on toimekas kassitüdruk, kellele meeldib väga joosta ja mängida. Seltsib teiste kassipoegadega, nendega möllates on tõeline mängulõvi.

Nöps on steriliseeritud, saanud kiibi ja passi. Uude koju minnes vajab siiski kohanemiseks aega, pikk aeg tänaval on siiski kartuse hinge jätnud kiisulapsele.

Nöps endast:

"Ma ei taha olla ootamatu ja vahest ehk ka soovimatu kingitus! Ma tahan olla oodatud ja tahetud! Ma loodan, et sel Jõuluajal pannakse aknale minu jaoks suss ja päkapikud toovad selle sussi sisse mulle selle oma inimese... Ma tean, et alguses võib ta olla kolepisike (kuidas muidu ta sussi sisse mahukski), aga ma luban, et ma mängin temaga õrnalt ja kasvatan temast suure pärisinimese!!

Minu nimi on Nöps. Ja mul on vend Argpüks ka! Need inimesed kutsuvad teda teistmood – miski Tups või asi... Aga mina olen hoopis julgem! Mis neist poistest ikka tahta – olgu nimi missugune tahes, tüdrukute vastu nad ei saa! Tüdrukud lihtsalt on tublimad!! Ma sain ilma emmeta täitsa pikka aega hakkama, kuid siis sai jõud otsa. No kaua sa ikka eest jooksed kui järjepanu muudkui tuuakse hea lõhnaga sööki... Ega need inimesed ju väga hullud siis olla saa! Vist. No ma ei tea – minu meelest kõlbab neid natuke käpaga togida küll kui mu iluund segatakse. No ja mängida mulle meeldib ka nendega! Nad on nii toredad selle sulepulga teise otsa küljes!

Tead, ole kallis ja kirjuta mulle! Tule külla ka!" ​

Kui soovid Nöpsile kodu pakkuda, siis täida palun kiisuvõtja küsimustik ja kiisu hoiukodu võtab teiega ühendust!

Nöps ootab oma inimest hoiukodus Tõrvas.