Nöpsik

Nöpsik
Nimi:Nöpsik
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Seenior
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:triibuline
Tehtud protseduurid:
  • Kiibistatud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

HELL NÖPSIK OTSIB OMA KODU, KUS RAHULIKULT PENSIONIPÕLVE PIDADA!

Nöpsik leiti ühel hallil hilissügisesel päeval, täpsemalt 10.10.22, mahajäetud kuurist kahe pojaga. Kuigi kiisu omanikku otsiti pikalt ja põhjalikult nii lähikonnast kui ka kaugemalt, ei tunnistanud karvakera keegi omaks. Muidugi ei saa ka kindlalt väita, et ta üldse oleks kunagi kodusoojust tunda saanud ning mitte pidanud aastaid olelusvõitlust, kasvatades ülesse kes teab mitu pesakonda... Õnneks on Nöpsik ülimalt tark neljajalgne - kohe kui ilmus võimalus endale mugavam pensioniiga kindlustada, pakkis ta oma kodinad (loe: mini-Nöpsikud) kokku ja kolis hoiukoju. Nagu tavaliselt, läksid pojad hoiukodust nagu soojad saiad. Tubli emme aga ootab siiani, et keegi ka temas väärt ka(a)slast näeks ning endaga kaasa haarataks. 

Nöpsik on väärikas 10+ kass. Seega ei saa ka salata, et vastavalt vanusele (ja muidugi suures osas ka hoolitsematusele!) on tal mõningad terviseprobleemid. 30.12 eemaldati tal osa koledaid hambaid, opereeriti paar nisa (piimanäärmekasvaja pärast) ning tehti biopsia, määramaks, kas on tekkinud ka siirdeid. Peale selle saime vereproovi põhjal kurva uudise, et Nöpsiku neerunäitajad on küllaltki halvad. Muidugi ei saa ka teiste vajalike protseduuridega, nagu hammaste eemaldamisega, jätkata, kuni neerud pole korras... Kuigi olukord on üpriski kehv, oleme siiski lootusrikkad, et kiisu paraneb. Seda juba selle põhjal, et Nöpsik ise on reibas ja näeb hea välja. Ta on steriliseeritud, vaktsineeritud ja ussirohutatud, hiljem saab ka kiibistatud ning uhke lemmikloomapassi. 

Iseloomult on vanaproua hell, rahulik ning mõistlik. Talle meeldib magada, süles istuda ja pai saada. Nöpsik saab hästi lastega läbi, koeri tolereerib enda läheduses max. 5 minutit. 

Kui just Sina soovid teha maailma suurima heateo ning pakkuda armastavat ja rahulikku (vanade)kodu elu näinud kiisule, siis klõpsa nupukesel "Soovin seda loomakest" ja täida loomasoovija küsimustik. Hoiukodu asub Tallinnas ning võtab Sinuga ise ühendust!