Nora

Nora
Nimi:Nora
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Tartu maakond
Värvus:hall
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

Nora on uues kodus :)

Nora on väikest kasvu umbes kolme aastane emane kassike. Välimuselt on tal imeilus vesihalli-valgekirju kasukas. Tal on kaks ilusat sügavrohelist silma. Temaga kohtudes küsitakse tavaliselt, kas ta on alles kassipoeg, sest ta on lihtsalt nii pisike.

Nora on pärit Viljandi varjupaigast. Hoiukodusse kolides oli ta alguses kartlik ning pigem tasakaalukas. Küll aga sai ta üsna kiiresti oma julguse ja ensekindluse tagasi. Ja nüüd juba käib ta hoiukodus igalpool ringi, kus ainult saab ja tunneb ennast väga hästi. Norale meeldib mängida väikeste mänguasjadega, kuid ta kardab selliseid asju, mis on mõne pulga otsas. Talle meeldivad lindid ja asjad, mis kõrisevad - neid võib ta loopida ja taga ajada. Norale meeldib paitamine ning siis võib ta nurruda lõpmatuseni. Mõnikord vaatab ta sulle otsa oma sügavroheliste silmadega ja võib jääda tunne, nagu ta sooviks midagi öelda. Lemmikkohaks on tal pererahva voodi, kus saab ennast mõnusalt kerra tõmmata.

Nora on ka kohati väga veidralt naljakas. Kui tavaliselt kassid istuvad esikäpad koos, siis Nora unustab selle mõnikord ära ning istub käpad harkis. Samuti, kui ta jookseb, on ta nagu hobune. Ja ta jookseb väga tihti... Teisi loomi Nora praegu veel ei usalda, aga see võib ajaga muutuda. Kindlasti oleneb klappimine ka teise looma iseloomust. Hoiukodus elab Nora koos jänesega, keda ta heameelega jälgib, kui too puuris toimetab. Ta istub tihti jänese puuri juures ja lihtsalt vaatab, aga kui jänes toas lahtiselt jookseb ja soovib ise omakorda Noraga tutvust teha, siis Nora pigem põgeneb tema eest ära. Norale sobiks pigem rahulikum kodu. Lärmakamad inimesed ja lapsed pigem ehmatavad teda ja siis poeb ta peitu. Rahulike inimestega on ta aga väga usaldav ja laseb ennast igatpidi paitada ja mõnuleb. Ta on tõeliselt mõnus kodukass ja kindlasti heaks kaaslaseks ja sõbraks!

Nora ootab oma kodu hoiukodus Tartus.