Norbert

Norbert
Nimi:Norbert
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:punane
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

NUNTSIK NORBERT ON OMA KODU OOTUSES!

 

Milline imepehme ja kohev punase-valge kirju kasukas sellel armsal poisil on- meelitab kohe paitama! Nunnu Norbert on parajalt laisk kiisu, kellele meeldib niisama lesida ja mõnuleda, mistõttu kipub ta praegu veel inimestest eemale hoidma, kuid kui kellelgi on soov teda paitada, annab ta mõnikord selleks lahkelt loa ja vahest jookseb ka eest ära.

 

Väikene Norbert on peagi nelja aastaseks saamas, tema sünnipäevasooviks oleks omale hubase ja sõbraliku pesa leidmine, kus ta saaks edaspidi oma päevi veeta. Muidugi läheks Norbertil uue koduga harjumiseks aega, kuid talle väga meeldiks õppida paremini tundma perekonna lähedust ja armastust, ka ise saaks ta perekonnale pakkuda palju soojust ja pairõõmu, võib-olla paisid küll mitte kohe. Norbert oskab suurepäraselt ka teiste kiisudega suhelda, mistõttu võiks ta sobida sellissesse perekonda, kus on veel teisigi loomi. Tegelikult võikski uues kodus olla veel üks kiisu, kes oleks Norbertikesele seltsiks, toetaks teda sisseelamisel ja kellega Norbert saaks koos palju mängida.

 

Armas Norbert tuli Pesaleidjasse Rae vallast 2019. aasta alguses. Ta on nüüdseks läbinud kõik vajalikud terviseprotseduurid ja on ka kassi passi omanik.

 

Kui potensiaalne kaisupall Norbert jäi Sulle silma, siis palume Sul täita loomasoovija küsimustik klikkides nupul "Soovin seda loomakest", mille järel võtab Pesaleidja vabatahtlik Sinuga ise ühendust, et saaksid nuntsik Norbertiga kohtuma tulla ja ta armsasse päriskoju viia!