Nossik

Nossik
Nimi:Nossik
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Tartu maakond
Värvus:must
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

ARGLIK NOSSIK UNISTAB, ET KEEGI KA TEDA MÄRKAKS!

Nossik on vapper kassiemme, kes eelistab privaatsust ja ei ole esimene, kes külastajate ilmudes uksele vastu tormab, kuid unistab siiski, et ka keegi lõpuks teda suures kassitoas teiste elavahingeliste kiisude seas märkab. Ta on ääretult rahulik kass, kes laseb ennast paitada, ei küünista ega hammusta ning tänu meie püüdlustele ei hakka enam ka tema pisike lõug värisema, kui paikäsi ilmub. Ta laseb end juba väga tublilt harjata ning silitada ja pärast pikki paisessoone laseb kuuldavale õrna nurru ning lükkab armsalt lõua usalduse märgiks üles ja laseb ka lõua alt end silitada! Näeme, et argliku olemuse taga on sügavalt usaldada sooviv iseloom ning armastavas kodus sünniks siit imeline ja sügav sõprussuhe!

Nossik on imekauni ja pehme musta kasukaga, mille rinnal ilutseb pisike valge täpike. Tema silmi võibki imetlema jääda, sest nad on õrna rohekassinist laguuni tooni, mida just tihti ei kohta.

See armas kassitüdruk on kiibistatud, vaktsineeritud ja steriliseeritud ning on saanud ka sise- ja välisparasiidi tõrjed

Kui soovid Nossikut vaatama tulla, vajuta palun "SOOVIN SEDA LOOMAKEST" nuppu ja kutsume sind külla.