Novella

Novella
Nimi:Novella
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:triibuline
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

Novella saabus kassituppa 30.08.2019 Paljasaare varjupaigast. Novella on tegelikult leitud Põhja-Tallinnast, Sirbi tänavalt.  Tegu ei ole sugugi mitte täiesti tavalise pikakarvalise triibulise iludusega. Novellal on nimelt erakordselt kaunis ning eriline muster kasukal, mida just eriti tihti kodutute kasside seast ei leia. Lisaks sellele meenutab Novella näost veidi ilvest, seega tegu on välimuselt kindlasti ühe kauneima kodutu kassiga. 

Iseloomult on Novella sama kaunis kui ta välimus. Novella armastab inimeste lähedust, süles olemist ning paisid. Tegu on täpselt sellise kassiga, mida inimesed tavaliselt endale igatsevad- hästi hell ning tore kaaslane. Usume, et Novellaga kohtudes, on raske külalisel temasse mitte kiinduda just nimelt tänu tema ülimalt armsa oleku tõttu. 

Seega kui oled igatsenud enda koju ühte ülikaunist ning toredat kassi, kellega koos tulevastel pimedatel õhtutel mõnusalt aega veeta, siis vajuta siin samal lehel nupule "Soovin seda loomakest" ning täida ära meie loomasoovija küsimustik ja tule Novellale külla. 

Novellaga saab koju kaasa ka kingituse ProPlanilt.