Nublu

Nublu
Nimi:Nublu
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Seenior
Staatus:Hukkunud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:must
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

HÄRRA NUBLU TAHAB OLLA SINU SEMU!

Härra Nublu on mõnus ja rahulik kiisuhärra, kellel kunagi oli päris oma kodu ja päris oma inimesed, ent kahjuks neid enam meie juures ei ole. Seetõttu sattuski Nublu Pesaleidja kassituppa. Aga kassitoas talle eriti ei meeldinud - ta oli väga rahutu ja kurb. Õnneks leidsime Nublule toreda hoiukodu, kus ta rahulikult taastub ja harjub.

Nublu on väga sõbralik, malbe ja heasüdamlik. Nublu ei ole kunagi kuri. Kui Nublule pai teha või teda lõua alt sügada (mis talle väga-väga meeldib!!!), siis vastu pakub ta valju ja rahustava nurrupõrina. Nublu on ideaalne kaaslane, kui Sul on vaja truud sõpra, kes Sind alati peakoksu ja mjäuga tervitaks ning aeg-ajalt lustakate mängutuuridega rõõmustaks. Jah, lugesid õigesti, vaatamata sellele, et Nublu on juba viisakas eas härra, meeldib talle ka aeg-ajalt ringi mütata ning hiirekesi ja pallikesi taga ajada justkui väike kiisupoeg. Ent kuna Nublu on tüki suurem kui väike kiisupoeg, siis tema müttamine on eriti muhe. :)

Nublu on sündinud aastal 2011 ja Pesaleidjas oodanud oma uusi inimesi alates 2019. aasta septembrist. Praegu elab Nublu hoiukodus Tallinnas.

Koju kaasa võtab härra ka kingipaki ProPlanilt.

Kuna oma eelmises päris kodus oli Nublul võimalus ka õues käia, siis tõenäoliselt sobiks talle kõige paremini kodu vaiksemas piirkonnas, kus ta turvaliselt koos oma inimestega õues käia saaks.

Kui Sa soovid Nublule kodu pakkuda, siis vajuta "Soovin seda loomakest" ja täida kiisuvõtja küsimustik.