Nudi

Nudi
Nimi:Nudi
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:triibuline
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

NUNNU NUDI RONIB HOOBILT SÜLLE!

Umbes 6-aastane kassipoiss Nudi saabus Pesaleidjasse 2023. aasta mais Lääne-Harju vallast Illurma külast, kus ta suvilate vahel hulkurielu elas. Nudi on  ülimalt sõbralik kiisu, kes inimest nähes hakkab vaimustusest rulluma ja veeretab end sujuvalt sulle sülle. Uskumatu, et selline kass oli hulkurielule määratud. Nüüd pakume Nudile seni paisid, kuni tuleb keegi, kes selle väga meeldiva ülesande meilt üle võtab. Kui pailembene Nudi ikka on, siis seda vaata videost, kus ta otsejoones sülle ronib. Ja et Nudi süles end hästi tunneb, siis seda näed siit.

Nudi on ilus triibuline kiisu, valge rinnaesise ja valgete käppadega. Saba on tal poolik, nagu nimi reedab. Silmi on tal üks, sest teine silm tuli põletiku tõttu eemaldada. Nudi on valmis koju minema ning seal kaisutamisi ja paisessioone edasi nautima. Kui soovid endale kassi, kes ootab sind alati koju, viskub paide ootuses su käte vahele ja kuulab ära kõik su mured, vali Nudi! 

Kui soovid Nudile pakkuda turvalist pesapaika ja tingimusteta armastust, siis vajuta "SOOVIN SEDA LOOMAKEST" nupule ning me võtame sinuga peagi ühendust!