Nuki

Nuki
Nimi:Nuki
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:must
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

 

NÖÖBIKE NUKI leidis koos sõbraga uue kodu!

 
Armas pisike 2aasta vanune Nuki jõudis Kopli tänavatelt hoiukodusse koos oma viie kaaskarvikuga selle aasta sõbrapäeval. Praeguseks on ta tubase eluga kohanenud ja trallitab üsna julgelt ringi. Ta on loomult sõbralik ja seltskondlik, kuid vajab aegajalt teistelt kiisudelt tuge. Tihti näeb teda mõne suurema kassi vastu liibudes-nühkides jalutamas. Ta on julge müraja, pole oluline, mis suuruses on partner- maadelda saab ka poole raskema kõutsiga.
 
Nuki kasukas on palju ilusamaks ja läikivamaks muutunud, enam pole neid piinavaid pulste. Kõrvad on kikkis ja saba püsti! Lõua all on nunnu habemeke.
 
Kiisu laseb end paitada, eriti meeldib lõua alt sügamine ja õrnad paid pea pealt. Mõnikord vingerdab ta isegi kõhukese lae poole ja laseb end masseerida. Siiski tuleb oma käega läheneda ettevaatlikult ja tasapisi, muidu ta ehmatab. Hommikuti sätib ta end magava hoiuinimese jalgadele istuma ja ootab, kuni too end üles ajab.
 
Talle sobiks, kui tulevases kodus oleks teine lahe kiisu või kutsu juba ees ootamas, sest vajab palju mängu ja liikumist.

Kui tunned tema vastu huvi, siis täida palun allolev loomasoovija ankeet ja Sinuga võetakse varsti ühendust.

Kiisuga tuleb uude koju kaasa Pro Plani kinkekott.