Nuki

Nuki
Nimi:Nuki
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Pesaleidja hoiukodudes
Maakond:Harju maakond
Värvus:must
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

 

NÖÖBIKE NUKI!

 

Armas pisike 2aasta vanune Nuki jõudis Kopli tänavatelt hoiukodusse koos oma viie kaaskarvikuga selle aasta sõbrapäeval. Paljassaare varjupaiga abiga said kõik vajalikud protseduurid tehtud ja nüüd juba Pesaleidja kiisudena (02.03.2020) on kuu aega tutvutud tubase eluga. Algus oli raske nagu ikka, eriti nendel paaril päeval, kui tuli arsti juurde sõita või kui paar sõpra endale kodud leidsid. Praegugi jookseb ta voodi alla, kui inimene läheneb. Aga kui eemaldub, siis hiilib varsti tasapisi uurima, kuhu see kahejalgne läks.

Nuki on pikakarvaline ja õueelu oli talle tekitanud pulstis kasuka. Kuid nüüd limpsib ta vitamiinipastat ja iga päevaga muutub kasukas kohevamaks ning läikivamaks. Ja tema suured nöpsikusilmad- need on nii ümmargused ja siiralt imestavad! Sulatavad ehk Sinugi südame...

Poiss on mänguhimuline, seda on kuulda öösiti läbi seina teisest toast. Ta on esialgu arake, kuid uudishimulik- käib kondamas mööda tube ja nuusib iga nurga ja kassi üle. Talle meeldivad maiused- lakub isegi sõrma pasteedist puhtaks, aga samal ajab sisiseb. Selline vahva naljakas tegelane on Nuki poiss. 

Kui tunned tema vastu huvi, siis täida palun allolev loomasoovija ankeet ja Sinuga võetakse varsti ühendust.

Kiisuga tuleb uude koju kaasa Pro Plani kinkekott.