Nurr

Nurr
Nimi:Nurr
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Praegu otsivad kodu
Maakond:Harju maakond
Värvus:must
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

INIMEST NII VÄGA ARMASTAV NURR OTSIB IKKA VEEL OMA PESA!

Las ma tutvustan teile seda särava must-valge kasukaga, madala turja ja tugeva kehaehitusega igavesti uudishimulikku kassipoissi, kes üle kõige maailmas armastab oma inimest. Kui inimesi on ruumis natuke liiga palju, siis ta parema meelega piilub neid kaugelt, aga samas tunneb ta siiski vajadust püsida "piisavalt lähedal", et olukorral silm peal hoida.

Nurr oskab jalutada traksides ja on ka käinud eksprompt koos vabatahtlikega kaasas tähtsatel kohtumistel, ennast igati ideaalselt üleval pidanud ja ära söönud kõik singi, mis talle on pakutud.

Nurr jõudis Pesaleidja hoole alla 01.02.2019 otse omast kodust. Mureliku pere sõnul käitus ta pereliikmetega agressiivselt ja nad ei osanud sellega toime tulla. Pesaleidja on ka varem kokku puutunud kassidega, kes justkui on agressiivsed ja ootamatult tuleb välja, et looma käitumise taga on hoopiski teised põhjused. Nii ka Nurri puhul. Nurr ei olnud agressiivne, ta ei olnud ohtlik, TAL OLI VALUS. Nimelt tabas Nurri vabatahtlik ära hetke, mil Nurr tema paitustele valulikult reageeris ja uhket kassi ootaski ees kliinikusse sõit. Üks arstilkäik ja röntgen hiljem ning Nurri vabatahtlik sai kliinikust info, et otseloomulikult reageerib Nurr valulikult - tema paremas tagumises reies leiti esimesel hinnangul ei vähem ega rohkem kui kolm kuuli! Nurri vabatahtlik peab tunnistama, et kuigi ta seda kassi reaktsioonist aimas, siis kuulda oli seda ikkagi raske. Kes? Miks? Mis inimestel viga on? Kõik need küsimused hüppasid pähe, aga see polnud tol hetkel enam oluline. Tähtis oli, et Nurril hakkaks parem.

Selleks, et Nurr ei peaks enam valu kannatama käis ta operatsioonil, et võõrkehadest vabaneda. Operatsiooni käigus tuli välja, et tegemist ei olnudki õhupüssikuulidega vaid hoopiski haavlitega. See fakt ei muuda muidugi midagi paremaks, et meie seas on inimesi, kes kaitsetut kodulooma tulistama lähevad. Nurr vabanes operatsiooni käigus kahest haavlist. Kolmas kahjuks oli nii sügaval rasvkoe sees, et seda eemaldada ei saanud. Õnneks ei tee see talle ka haiget ja Nurr on ilusti taastunud. Ta taas see päikseline ja palavalt inimesi armastav, natuke koeramoodi kass.

Nurr on valmis alustama oma uut elu. Ta võtab vastu külalisi ning näitab neile, kui tore ta olla võib, peaga leebelt (tegelikult mõnikord päris intensiivselt) puksides. Ta on kastreeritud, vaktsineeritud ning saanud ka regulaarselt parasiiditõrjet. Kui Sa tunned, et üks pisike, aga tugev kass on Sinu elust puudu, siis tutvu looma võtmise tingimustega, täida meie loomasoovija küsimustik ning Nurri hoiukodu võtab Sinuga ühendust.

Ja kui Sa loed seda lugu ja tunned, et kahjuks Sinu koju üks tore neljakäpaline ei mahu, siis jaga seda ja kui Su kodus on juba tore lemmikloom, siis, armas lugeja, palun luba meile käsi südamel, et Sa ei luba enam kunagi oma lemmiklooma ilma järelvalveta õue jalutama, sest kunagi ei tea, kes pahade mõtetega võõras, Su maja ümber luusida võib.